Пробуджені кров’ю

Опубліковано:
Пробуджені кров'юМайже три місяці більшість світлих, патріотичних умів українського народу сподівалися, що політичну кризу вдасться подолати шляхом діалогу та мирного протесту. 
 
Політики намагалися не акцентувати увагу людей на регулярних побоїщах, які влаштовувала влада починаючи з 30 листопада 2013 року. Навіть після прицільних пострілів 22 січня жевріла надія на мирне вирішення конфлікту ціною, як це не цинічно звучить, «малої крові».
 
18 лютого  хтось віддав наказ втопити країну в крові. Історія покаже, за чиєю вказівкою лунали постріли і вибухи не сертифікованих гранат, за чиєю вказівкою палили автомобілі і калічили та вбивали людей, але вже сьогодні зрозуміло, що всю повноту відповідальності за події в країні несе гарант Конституції, головнокомандуючий ЗСУ, наділений колосальними повноваженнями Віктор Янукович.

 
Сьогодні СБУ, служба, яка б найперше мала захищати країну від внутрішніх і зовнішніх загроз оголосила про початок антитерористичної операції, це звучить дещо по-фарисейськи, після того, як вони повністю віддали країну агентам Кремля, а самі займалися підробітком на стороні. Але можливо наміри служби дійсно щирі і вони намагаються врятувати країну від пітьми, яка сьогодні її накриває. То я і мільйони українців підказуємо, що в нашій країні терористична організація називається Партія Регіонів, а терорист №1 це Віктор Янукович.
 
Ми, громадяни, повинні допомогти СБУ врятувати країну від справжніх терористів і саме з метою захисту суверенітету, цілісності і майбутнього України пропоную здійснити наступні, далеко не нові, кроки.
 
1. Жодна краплина крові не має бути пролита даремно, тому ми не повинні діяти емоційно, хаотично та неорганізовано.
 
2. З повною віддачею ми маємо розпочати діалог з силовиками, їх оточенням, членами їх сімей. Силовики не мають права виконувати злочинні накази. Хай пишуть рапорт за рапортом, терплять незаконні дисциплінарні стягнення, йдуть на лікарняні, але залишаються вірними українському народу, якому Вони присягали.
 
3. Складається враження, що в дію вступив новітній пакт Ріббентропа – Молотова. Тому в подальшій боротьбі ми повинні опиратися тільки на чесних зовнішніх партнерів, які справою допоможуть українському народові у його боротьбі з кримінальними окупантами.
 
4. Спротив має очолити одна людина і це не обов’язково має бути хтось з лідерів опозиції, але це має бути справжній лідер. Можливо такого лідера слід звільнити з в’язниці.
 
5. Ми маємо назавжди забути все, що розділяє українців і у єдиному пориві Сходу і Заходу, Півночі, Півдня і Центру відірвати від тіла держави паразитів, які можуть її знищити.
 
6. Парламентська опозиція має постійно зростати. Слід один за одним забирати на свій бік тих представників режиму, яким не байдуже майбутнє країни.
 
7. Кожен має бути внутрішньо готовим до жертви задля майбутнього України.
 
Вибачте за емоційність – кипить!
 
Слава Україні! Героям Слава!
Хай допоможе нам БОГ!

 

Блоги

mm
Андрій Карманський

Українській помісній церкві бути? Або чого добився Кирило?

Після зустрічі Папи Франциска та Московського Патріарха

mm
Ольга Деркачова

БОЛЬОВІ ТОЧКИ

Одна моя знайома запропонувала дещо збочену розвагу. Сідаєте в

mm
Ольга Деркачова

Буває і таке…

Ольга Нижник. Цього не може бути!.. – Івано-Франківськ:

mm
Ольга Деркачова

М’ятний чай

- Нащо ж ти ставиш горнятко на стіл? – вдавано сердито

mm
Ольга Деркачова

СТРАХ

mm
Андрій Карманський

Бій за Івано-Франківськ. Бліц-аналіз.

Вражають масштаби фейсбучної істерики навколо перемоги Руслана