• USD = 26.82  / 27.16 
  • EUR = 28.70  / 29.42 
  • RUB = 0.45  / 0.48 
 +8°
Інформаційний портал "Стик"
 
 

Пробуджені кров'ю

Опубліковано: 19/02/2014 - 19:00
Пробуджені кров'юМайже три місяці більшість світлих, патріотичних умів українського народу сподівалися, що політичну кризу вдасться подолати шляхом діалогу та мирного протесту. 
 
Політики намагалися не акцентувати увагу людей на регулярних побоїщах, які влаштовувала влада починаючи з 30 листопада 2013 року. Навіть після прицільних пострілів 22 січня жевріла надія на мирне вирішення конфлікту ціною, як це не цинічно звучить, «малої крові».
 
18 лютого  хтось віддав наказ втопити країну в крові. Історія покаже, за чиєю вказівкою лунали постріли і вибухи не сертифікованих гранат, за чиєю вказівкою палили автомобілі і калічили та вбивали людей, але вже сьогодні зрозуміло, що всю повноту відповідальності за події в країні несе гарант Конституції, головнокомандуючий ЗСУ, наділений колосальними повноваженнями Віктор Янукович.
 
Сьогодні СБУ, служба, яка б найперше мала захищати країну від внутрішніх і зовнішніх загроз оголосила про початок антитерористичної операції, це звучить дещо по-фарисейськи, після того, як вони повністю віддали країну агентам Кремля, а самі займалися підробітком на стороні. Але можливо наміри служби дійсно щирі і вони намагаються врятувати країну від пітьми, яка сьогодні її накриває. То я і мільйони українців підказуємо, що в нашій країні терористична організація називається Партія Регіонів, а терорист №1 це Віктор Янукович.
 
Ми, громадяни, повинні допомогти СБУ врятувати країну від справжніх терористів і саме з метою захисту суверенітету, цілісності і майбутнього України пропоную здійснити наступні, далеко не нові, кроки.
 
1. Жодна краплина крові не має бути пролита даремно, тому ми не повинні діяти емоційно, хаотично та неорганізовано.
 
2. З повною віддачею ми маємо розпочати діалог з силовиками, їх оточенням, членами їх сімей. Силовики не мають права виконувати злочинні накази. Хай пишуть рапорт за рапортом, терплять незаконні дисциплінарні стягнення, йдуть на лікарняні, але залишаються вірними українському народу, якому Вони присягали.
 
3. Складається враження, що в дію вступив новітній пакт Ріббентропа – Молотова. Тому в подальшій боротьбі ми повинні опиратися тільки на чесних зовнішніх партнерів, які справою допоможуть українському народові у його боротьбі з кримінальними окупантами.
 
4. Спротив має очолити одна людина і це не обов’язково має бути хтось з лідерів опозиції, але це має бути справжній лідер. Можливо такого лідера слід звільнити з в’язниці.
 
5. Ми маємо назавжди забути все, що розділяє українців і у єдиному пориві Сходу і Заходу, Півночі, Півдня і Центру відірвати від тіла держави паразитів, які можуть її знищити.
 
6. Парламентська опозиція має постійно зростати. Слід один за одним забирати на свій бік тих представників режиму, яким не байдуже майбутнє країни.
 
7. Кожен має бути внутрішньо готовим до жертви задля майбутнього України.
 
Вибачте за емоційність – кипить!
 
Слава Україні! Героям Слава!
Хай допоможе нам БОГ!

 

Матч-реванш? Кілька слів про вибори в ОВО№85.

17 липня 2016 року в семи виборчих округах відбудуться проміжні вибори народних депутатів України. Серед цих округів і виборчий округ №85 з центром у місті Калуші. До складу округу входять місто...

Українській помісній церкві бути? Або чого добився Кирило?

Після зустрічі Папи Франциска та Московського Патріарха Кирила(Гундяєва) в українських греко-католиків виникло чимало запитань. Майже миттєво свою реакцію стосовно «Спільної декларації...

Заступник мера – депутат?

Як кажуть юристи: «Рішення суду не коментують, а виконують, або принаймні оскаржують.» Я не юрист, тому висловлю кілька думок стосовно того, чи може бути заступник міського голови(член...

БОЛЬОВІ ТОЧКИ

Одна моя знайома запропонувала дещо збочену розвагу. Сідаєте в таксі і під час якої-небудь дурної російськомовної пісеньки, що лунає з програвача, кажете: «Який жах». У більшості...

Знищення місцевого самоврядування триває

Верховна Рада прийняла черговий «геніально-популістський» Закон про внесення змін до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо поіменних голосувань...

Буває і таке…

Ольга Нижник. Цього не може бути!.. – Івано-Франківськ: Місто-НВ, 2015. – 196 с.