Розстановка сил напередодні позачергових президентських виборів

Опубліковано:

Призначення позачергових президентських виборів на 25 травня 2014 року означає, що перемогу на них буде святкувати хтось із добре розкручених політиків, оскільки для виведення нових імен часу відверто мало. Крім того для цього потрібен величезний фінансовий ресурс.

 
Тому вважаю, що переможцем може стати хтось із п’яти наступних кандидатів.

 
1. Віталій Кличко – має високий рейтинг, політичну партію, яка інтенсивно розвивається і на вступ до якої в останні кілька місяців стояла черга, підтримку Німеччини та можливо Росії.
 
2. Петро Порошенко – один із тих хто зумів стрімко підняти свій рейтинг ставши основним міжнародним представником Євромайдану. Не дивлячись на те, що у його розпорядженні серйозний фінансовий та медійний ресурс у Петра Олексійовича на даний момент не сформована організаційна структура для роботи на місцях. Тому не виключено, що Порошенко трансформує свій президентський рейтинг у якусь іншу важливу державну посаду.
 
3. Юлія Тимошенко – неочікуваний фаворит. Повернення Юлі у президентську кампанію безперечно змусило переглянути свої шанси на перемогу всіх претендентів на пост президента. Юлія Володимирівна є керівником найсильнішої, на даний момент, політичної партії України. Однак проти неї з перших хвилин на волі розпочалася хвиля чорного та сірого піару.
 
4. Олег Тягнибок – залишається одним із найсерйозніших претендентів на президентську посаду. Президентський рейтинг Тягнибока та ВО «Свобода», яка в останні кілька днів втратила чимало своїх членів у боях за Майдан, зростає.
 
5. Арсеній Яценюк – піде у президенти в разі, якщо участь в виборах не буде брати Тимошенко. Потужна структура ВО «Батьківщина» та підтримка Юлії Тимошенко може зробити Яценюка президентом. Крім того Арсеній Петрович може розраховувати на підтримку збоку США.
 
Думаю вже найближчі кілька тижнів ми побачимо перші соціологічні рейтинги з Тимошенко і без Януковича.
 
Також ситуацію, яка є сьогодні, можуть змінити домовленості досягнуті при формуванні нового уряду та узгодженні кандидата на мера Києва.
 

Блоги

mm
Андрій Карманський

Матч-реванш? Кілька слів про вибори в ОВО№85.

17 липня 2016 року в семи виборчих округах відбудуться проміжні

mm
Андрій Карманський

Українській помісній церкві бути? Або чого добився Кирило?

Після зустрічі Папи Франциска та Московського Патріарха

mm
Андрій Карманський

Заступник мера – депутат?

Як кажуть юристи: «Рішення суду не коментують, а виконують, або

mm
Ольга Деркачова

БОЛЬОВІ ТОЧКИ

Одна моя знайома запропонувала дещо збочену розвагу. Сідаєте в

mm
Андрій Карманський

Знищення місцевого самоврядування триває

Верховна Рада прийняла черговий «геніально-популістський»

mm
Ольга Деркачова

Буває і таке…

Ольга Нижник. Цього не може бути!.. – Івано-Франківськ: