Вибори 26 жовтня

Опубліковано:
Вибори 26 жовтня.


Що означають?
 
24 липня в Україні, де-факто, стартувала виборча кампанія. З цього дня більшість політиків України перетворилася на популістів. Причина одна – українці голосують за тих, хто більше і краще обіцяє.
 
В умовах війни популізм – це злочин, а відсутність сильної влади – це державна зрада. Але це не зупинило Президента у його бажанні отримати більш лояльну/підконтрольну Верховну Раду, що за чинною Конституцією означає отримання такого самого(підконтрольного) Прем’єр-міністра.(Чомусь на думку спала аналогія з Азаровим, але то таке).

 
Причина такого поспіху проста, у держави банально немає грошей для виконання своїх зобов’язань у листопаді та грудні, а рейтинг президента вже стрімко падає, що може призвести до перемоги на виборах нових опозиційних сил.
 
Через необхідність проводити передвиборчу агітацію у регіонах у вересні-жовтні більшість народних депутатів покинуть Київ, тому розраховувати на законотворчу діяльність, зміни до бюджету і інші важливі речі не варто, бо депутатам важливіше буде переобратися, а не думати про державу(що безперечно на руку Путіну).
 
Вибори з високою ймовірністю будуть за змішаною системою, а це означає, що депутатів-мажоритарників зі Сходу та Криму, або не буде, або це будуть обрані/призначені дивним чином персони, а це більше 40-а депутатів.
 
Кому вигідні?
 
На мою думку вибори вигідні тільки Путіну. 
Але в Україні, є сили, які вважають, що вибори вигідні і їм. До таких сил, я б відніс Президента, УДАР, Ляшка(Льовочкіна, Фірташа) та інших, але оскільки там все не так очевидно – то не буду називати.
 
Що робити?
 
Йти на вибори і голосувати, голосувати вимогливо і прискіпливо і пообіцяти новий Майдан у разі невиконання передвиборчих обіцянок. Нагадати про частоту та кількість виборів у післяреволюційному Єгипті, а також, прокрутити для кандидатів кадри про Муамара Кадаффі і Віктора Януковича.
 
І молитися, щоб Бог і наші вояки до того часу зберегли і захистили Україну.

Блоги

mm
Андрій Карманський

Матч-реванш? Кілька слів про вибори в ОВО№85.

17 липня 2016 року в семи виборчих округах відбудуться проміжні

mm
Андрій Карманський

Українській помісній церкві бути? Або чого добився Кирило?

Після зустрічі Папи Франциска та Московського Патріарха

mm
Андрій Карманський

Заступник мера – депутат?

Як кажуть юристи: «Рішення суду не коментують, а виконують, або

mm
Ольга Деркачова

БОЛЬОВІ ТОЧКИ

Одна моя знайома запропонувала дещо збочену розвагу. Сідаєте в

mm
Андрій Карманський

Знищення місцевого самоврядування триває

Верховна Рада прийняла черговий «геніально-популістський»

mm
Ольга Деркачова

Буває і таке…

Ольга Нижник. Цього не може бути!.. – Івано-Франківськ: