Вибори 26 жовтня

Опубліковано:
Вибори 26 жовтня.


Що означають?
 
24 липня в Україні, де-факто, стартувала виборча кампанія. З цього дня більшість політиків України перетворилася на популістів. Причина одна – українці голосують за тих, хто більше і краще обіцяє.
 
В умовах війни популізм – це злочин, а відсутність сильної влади – це державна зрада. Але це не зупинило Президента у його бажанні отримати більш лояльну/підконтрольну Верховну Раду, що за чинною Конституцією означає отримання такого самого(підконтрольного) Прем’єр-міністра.(Чомусь на думку спала аналогія з Азаровим, але то таке).

 
Причина такого поспіху проста, у держави банально немає грошей для виконання своїх зобов’язань у листопаді та грудні, а рейтинг президента вже стрімко падає, що може призвести до перемоги на виборах нових опозиційних сил.
 
Через необхідність проводити передвиборчу агітацію у регіонах у вересні-жовтні більшість народних депутатів покинуть Київ, тому розраховувати на законотворчу діяльність, зміни до бюджету і інші важливі речі не варто, бо депутатам важливіше буде переобратися, а не думати про державу(що безперечно на руку Путіну).
 
Вибори з високою ймовірністю будуть за змішаною системою, а це означає, що депутатів-мажоритарників зі Сходу та Криму, або не буде, або це будуть обрані/призначені дивним чином персони, а це більше 40-а депутатів.
 
Кому вигідні?
 
На мою думку вибори вигідні тільки Путіну. 
Але в Україні, є сили, які вважають, що вибори вигідні і їм. До таких сил, я б відніс Президента, УДАР, Ляшка(Льовочкіна, Фірташа) та інших, але оскільки там все не так очевидно – то не буду називати.
 
Що робити?
 
Йти на вибори і голосувати, голосувати вимогливо і прискіпливо і пообіцяти новий Майдан у разі невиконання передвиборчих обіцянок. Нагадати про частоту та кількість виборів у післяреволюційному Єгипті, а також, прокрутити для кандидатів кадри про Муамара Кадаффі і Віктора Януковича.
 
І молитися, щоб Бог і наші вояки до того часу зберегли і захистили Україну.

Блоги

mm
Андрій Карманський

Українській помісній церкві бути? Або чого добився Кирило?

Після зустрічі Папи Франциска та Московського Патріарха

mm
Ольга Деркачова

БОЛЬОВІ ТОЧКИ

Одна моя знайома запропонувала дещо збочену розвагу. Сідаєте в

mm
Ольга Деркачова

Буває і таке…

Ольга Нижник. Цього не може бути!.. – Івано-Франківськ:

mm
Ольга Деркачова

М’ятний чай

- Нащо ж ти ставиш горнятко на стіл? – вдавано сердито

mm
Ольга Деркачова

СТРАХ

mm
Андрій Карманський

Бій за Івано-Франківськ. Бліц-аналіз.

Вражають масштаби фейсбучної істерики навколо перемоги Руслана