• USD = 26.50  / 26.81 
  • EUR = 28.36  / 29.07 
  • RUB = 0.44 / 0.48 
 +7°
Інформаційний портал "Стик"
 
 

По трупах до мети...

Опубліковано: 10/11/2015 - 16:32

Все вказує на те, що найпростіший і найбезпечніший спосіб, щоб збагатитися - обікрасти бідного. І в зуби ніхто не дасть, не повідомить поліції, не подасть до суду.

Розповіді про крадіжки через персонал українських дитячих будинків можна чути все частіше і частіше. Адже якщо діти "нічиї", то їхня власність, на думку декотрих, також спільна.

Я не думаю, що це нова тенденція, але завдяки соціальним медіа інформація поширується навколо світу зі швидкістю кліка. Продукти харчування, одяг, предмети першої необхідності, щоденного використання, іграшки - все це стає наживою. У багатьох з цих будинків є тиха змова між тими, хто краде, і тими, хто є свідками, але не реагує, не запобігає тим кримінальним процедурам.

А людська совість де? У таких натур її просто не існує, тому що треба бути людиною, щоб мати совість, а тих, хто відбирає у дітей-сиріт та інвалідів до людського товариства включити важко.
Мені дуже шкода волонтерів. Вони організовують різноманітні акції та збори, є першим і, часто, єдиним контактом із донорами. Саме вони намагаються інформовати про ці ганебні історії. Це як крик розпачу в надії, що нарешті відповідні органи зацікавляться і механізми для запобігання або відповідні штрафні будуть реалізовані. Це парадоксальна ситуація, коли працівників таких установ змушені пильнувати волонтери.

Подібні історії трапляються з подарунками, гуманітарною допомогою для бійців АТО і членів їхніх сімей. Те, що має потрапити до малозабезпечених, йде на базари. Колега, який нещодавно побував у Києві, розгнівано розповідав про те, як війскову форму, яку уряд Канади переслав для бійців АТО, побачив на одному з ринків столиці. І яким чином ми, члени діаспори, повинні переконовати наших сусідів про необхідність допомагати Україні, якщо така інформація циркулює в наших засобах масової інформації?

Викликає жаль, що робота, креативність і мотивація сотень людей-волонтерів зруйновані дикою жагою збагачення - "по трупах до мети".

Життя сповнене сюрпризів і кожен з нас може опинитися в ситуації, коли наше виживання буде залежати від підтримки, простягнутої руки допомоги від інших. Варто про це пам'ятати.

 

Матч-реванш? Кілька слів про вибори в ОВО№85.

17 липня 2016 року в семи виборчих округах відбудуться проміжні вибори народних депутатів України. Серед цих округів і виборчий округ №85 з центром у місті Калуші. До складу округу входять місто...

Українській помісній церкві бути? Або чого добився Кирило?

Після зустрічі Папи Франциска та Московського Патріарха Кирила(Гундяєва) в українських греко-католиків виникло чимало запитань. Майже миттєво свою реакцію стосовно «Спільної декларації...

Заступник мера – депутат?

Як кажуть юристи: «Рішення суду не коментують, а виконують, або принаймні оскаржують.» Я не юрист, тому висловлю кілька думок стосовно того, чи може бути заступник міського голови(член...

БОЛЬОВІ ТОЧКИ

Одна моя знайома запропонувала дещо збочену розвагу. Сідаєте в таксі і під час якої-небудь дурної російськомовної пісеньки, що лунає з програвача, кажете: «Який жах». У більшості...

Знищення місцевого самоврядування триває

Верховна Рада прийняла черговий «геніально-популістський» Закон про внесення змін до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо поіменних голосувань...

Буває і таке…

Ольга Нижник. Цього не може бути!.. – Івано-Франківськ: Місто-НВ, 2015. – 196 с.