Новий рік в новій Україні

 • 180x150
 • Опубліковано:

   2014 рік – це рік великих втрат для України, про нього не хочеться згадувати і говорити … але висновки винести потрібно.

  Зустріли ми його у революційному дусі, а закінчуємо у стані війни. При чому досі не розуміємо чи боремося з російськими окупантами чи з новою владою, що поставила на меті винищити українців. Надзвичайно важкий період, який приніс біду чи не в кожну хату, а окремим пристосуванцям дав змогу сісти у потрібне крісло.

  Насамперед, ми зробили одну гідну справу: українцям вдалося довести, що вони велика сила, і подолати режим Януковича. Проте ми так і не змогли повністю очистити владу. Так, нині маємо режим олігархів, уряд «Сєні-куля-в лоб» та втрачену частину суверенної України. Власне, Олександр Турчинов, який мав би нести безпосередню кримінальну та моральну відповідальність за окупований Крим і війну на Сході, зараз займається геноцидом українців на посаді голови РНБО. Його ініціативи зашкалюють винахідливістю, як би то винищити геном українця, починаючи з нововведень щодо призову.

  Також слід розуміти, що з частковою втратою Донбасу та повною Криму, влада не контролює ще частину країни. З коронуванням у лютому Коломойського головою Дніпропетровської ОДА, він став удільним князем. Де-факто, ця область, Одеська та Запорізька є повністю під впливом групи Приват, яка з українським немає нічого спільного. Нині розпочалася боротьба за Івано-Франківщину, і не дай Бог ми допустимо їх до влади в нашому регіоні.

  Уряд Яценюка, або ж «уряд камікадзе», вирішив рятувати країну з кризи, у яку завів Янукович. Але їхній порятунок чомусь розпочався з найбагатших. Власне, олігархи для влади – це та найцінніша верства населення, найталановитіші, найрозумніші, словом, незамінна еліта. Так, пересічному українцю жити стало вдвічі дорожче, а з першого січня – втричі. Ціни на газ ростуть у геометричні прогресії, долар б’є всі рекорди, а Яценюк вирішив обкласти громадян додатковими податками, кількість яких начебто зменшили. І це не згадуючи прийнятий бюджет, який зробить багатих ще багатшими.

  Цього ж року Україну вирішили рятувати силами іноземців. Якщо на Революції Гідності ми боролися з присутністю у владі росіян, то сьогодні там литовці та грузини. Знов ж таки, чимось українці не заслужили керувати у власній державі.

  Отож скоро наступить новий рік , 2015 рік і ми повинні переосмислити наші дії. У нас попереду нова боротьба, можливо Революція проти окупантської влади, аби українці нарешті стали господарями своєї землі. Не Коломойські, не росіяни, не грузини чи ще хтось, а ми – українці. Справа Бандери – Шухевича витає в повітрі і справа кожного вдихнути, щоб завтра держава була наша. Слава загиблій Небесній сотні, слава Україні! Борня триває … 

  (Visited 39 times, 1 visits today)
 • 180x150