Жага справедливості може лишити за бортом і владу, і опозицію

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Ще кілька днів і почнеться виборча кампанія, хоча де-факто свято вже триває. Гречка, дороги, ремонти, зустрічі щодня у будь-якому містечку України. Хто ці добрі дядьки, звідки вони упали? Агов, парашутисти, звідки ви взялися, а? Де ж то ви були 20 років незалежності, коли все валилося?

  Мені 21 рік, людина, яка починає творити своє життя. І тут постає питання: чому коли я хочу будувати своє життя, це зробити самостійно неможливо?. Я не можу збагнути, де треба взяти кошти, щоб придбати для себе житло. Я не говорю про Межигір’я, а про «ящик» у 15 квадратних метрів. Я не розумію, як можна реалізуватися з стартовою заробітною платнею у 1500 гривень, коли 500 гривень тільки треба віддати на комуналку, а взуття коштує від 400 гривень. Я не вірю в те, що ця країна має майбутнє за таких політиків.

  Тепер для протиставлення, виборча кампанія кандидата у Верховну Раду мінімально оцінюється у 500000 гривень, це мінімально!!! У нашому Прикарпатському регіоні місцеві провладні кандидати вже вклали кілька міліонів. Хто з Вас вірить, що люди, які викидають такі гроші мають щось спільне з народом? Що нас об’єднує? Купити житло, знайти роботу?

  На цих виборах змін не буде, це очевидний факт. Помилок
  помаранчевої революції ніхто не враховував і враховувати не буде. Ми побачимо при владі ті ж бездіяльні фейси, ті , які під час помаранчевих сколотили надприбуток… про викидиш суспільства з чинної влади говорити навіть не хочеться. Все як у приказці згадав гав.. ось і воно.

  Вибори-2012, на мою абсолютно неекспертну, дитячу, наївну і взагалі безглузду думку просто перекладуть частину прибутків з кишені однієї групи олігархів в іншу. Чи є якісь підстави сумніватися у протилежному? Та ні, помаранчеві довели, голубі показали. Чому ми єдина азіатська країна в Європі, де до влади йдуть бізнесмени аби захистити свої прибутки? Чому найбільша країна у Європі хоче жити за системою кріпак-пан? В останньому я трохи все ж поспішив. А ви гляньте, як зараз вони, передвиборчі марафонці, на задніх лапках перед громадою, як вони сьогодні тиснуть руку, обнімають , а вже завтра виганяють зі «свого» лісу, зі свого «ставка», убивають! Це ті самі люди, абсолютно ті самі.

  Звісно бомж не зможе сьогодні пройти всю виборчу кампанію, але ж йдеться не про кампанію. Мова йде про систему, яку збудували, в умовах якої до вершини можуть прийти тільки вчорашні «любі друзі» та янучари. Дуже популярний лозунг зараз проглядається, щоправда він дещо глибший: «Забути і простити»! Ви собі уявіть яким нахабством треба володіти, щоб в минулому комуністи нам кричали на демократичних мітингах такі посили?! Вони убили мільйони українців, зруйнували Україну і сьогодні нас вчать жити. Так от: ми не маємо морального права забути ні комуністам, ні помаранчевим, ні голубим. Нікому, хто гнобив українця. Коли всі будуть покарані і розумітимуть, що за кожне знедолене життя громадянина України нестиметься персональна відповідальність, оттоді щось поміняється

  Питання ж сьогодні треба ставити тільки у площині відповідальності: чому ніхто до цих пір не несе відповідальності, окрім Тимошенко, за розвал країни? А понесуть, якщо не на цьому світі, так у іншому…

  Мабуть найбільш визнаний інтелектуал України Любомир Гузар якось в інтерв’ю сказав, що не бачить дійсно українського лідера у сьогоднішньому політичному середовищі, людину, яка б повела народ до кращого життя. І не буде, допоки це політичне середовище формуватимуть найбагатші представники країни.  

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150