20 вересня оберуть найкрасивішу студентку Прикарпаття

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Українські дівчата вважаються найкрасивішими, українські студенти – найкмітливішими, а український народ – найталановитішим. Тобто українські студентки найкрасивіші, найкмітливіші та найталановитіші в світі. А що буде, якщо найкращих студенток зібрати разом? Відповідь проста – вийде наймасштабніший конкурс краси, кмітливості та таланту СтудМіс Україна.

  СтудМіс Україна не схожий на жоден інший конкурс, який проводиться в Україні. По-перше, для того, щоб стати СтудМіс Україна не достатньо бути лише красивою, або розумною – дівчина має гармонійно поєднувати всі три складові: красу, кмітливість та талант. По-друге, в СтудМіс Україна немає жодних кастингів. Для того, щоб стати СтудМіс Україна треба вибороти титул СтудМіс області, тому потрапити до фіналу випадкова дівчина не може.

  Цьогоріч, 20 вересня, за підтримки Івано-Франківської обласної організації «Удар Віталія Кличка»,в нічному клубі Pasage, вдруге в Івано-Франківську проходитиме обласний етап Студміс Україна – конкурс краси, кмітливості та таланту «Перлина Прикарпаття». Участь в ньому братимуть 8 учасниць з чотирьох вищих навчальних закладів області.

  Вас активно розважатимуть та забавлятимуть:

  • Ведучі – MC Jackson та Льоша Горбачевський
  • Команда КВН "Пост Скриптум" (Ів.-Франківськ)
  • Comedy дует "Дикі Гуцули" з Коломиї!

  Гостинність та комфорт забезпечує найкращий клуб міста – "Pasage Gartenberg 1904". Деталі про конкурсанток та конкурс можна дізнатися за посиланням http://vk.com/studmis_if.

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150