У Буковелі відбувся фестиваль снігових скульптур до Дня усіх закоханих

Опубліковано:

Вже вчетверте у Буковелі відбувся фестиваль снігових скульптур.

Цього разу тематика – кохання! Офіційне відкриття скульптур відбулось у День усіх закоханих. Тематичні роботи зі снігу тут уже традиційно створюють митці з усієї країни. З півтораметрових брил упродовж трьох днів 11 творчих команд, у кожній з яких – по троє чоловік, створили справжні шедеври.

"Кожного року змінюємо тематику фестивалю снігових скульптур, аби нашим гостям було цікаво. Цьогоріч, вирішили зробити подарунок до Дня усіх закоханих, адже "Буковель" єднає серця. Вже не одна пара закоханих познайомилася на Буковелі, створила міцні сім’ї, багато пар приїжджає сюди щоб відпочити від міської метушні і провести час насолоджуючись один одним і горами", – розповідає організатор фестивалю, арт-директор ТК "Буковель" Василь Волочій.

Гран-прі фестивалю дісталось подружжю зі Львова – сімейна пара з 8-річним подружнім досвідом і 3-ма дітьми. До речі, вони не прогавили жодного фестивалю снігових скульптур у Буковелі.

"Ми любимо приїжджати у Буковель на фестиваль снігових скульптур, бо для нас це можливість і відпочити і зайнятись улюбленою справою. Цьогорічну скульптуру починали з того, що це мав бути "Поцілунок гір" – там Іван, Марічка, "Тіні забутих предків", гори, гуцули, коні. Потім нам на неї хотіли сісти – ми подумали, що це ж буде круто, народ буде сідати, інтерактивна скульптура, назвали її "Трон кохання". А потім змінили концепцію, зробили крила, і назвали – "Окрилені". Ця скульптура, як і ми по житті на крилах любові" – розповідає Дарія Альшкіна.

Окриленим спільною творчістю та перемогою митці отримали кубок від гірськолижного курорту та сертифікат на тижневий відпочинок. Подружжя планує приїхати з дітьми та насолодитись сповна гірським відпочинком.

 

Блоги

mm
Андрій Карманський

Українській помісній церкві бути? Або чого добився Кирило?

Після зустрічі Папи Франциска та Московського Патріарха

mm
Ольга Деркачова

БОЛЬОВІ ТОЧКИ

Одна моя знайома запропонувала дещо збочену розвагу. Сідаєте в

mm
Ольга Деркачова

Буває і таке…

Ольга Нижник. Цього не може бути!.. – Івано-Франківськ:

mm
Ольга Деркачова

М’ятний чай

- Нащо ж ти ставиш горнятко на стіл? – вдавано сердито

mm
Ольга Деркачова

СТРАХ

mm
Андрій Карманський

Бій за Івано-Франківськ. Бліц-аналіз.

Вражають масштаби фейсбучної істерики навколо перемоги Руслана