25 спецпризначенців КОРДу прибули в розпорядження прикарпатської поліції

Опубліковано:

25 бійців спецпідрозділу поліції КОРД пройшли кількатижневий спеціалізований вишкіл і 23 червня прибули для подальшої служби до поліції Івано-Франківської області.

25 бійців спецпідрозділу КОРД поповнили поліцію Прикарпаття

Заступник Глави Нацполіції генерал поліції третього рангу Олексій Руденко зазначив, що два місяці потужної підготовки у Центрі підготовки підрозділів поліції особливого призначення КОРД пішли на користь поліцейським-спецпризначенцям.  «І це лише початок. Далі професія спецназівця стане для вас ремеслом, що має будуватись на «м’язовій пам’яті», – сказав він.

25 бійців спецпідрозділу КОРД поповнили поліцію Прикарпаття

Він також закликав новоспечених бійців поліцейського спецназу щоденно тренуватись і особливо звертати увагу на процес планування спеціальних поліцейських операцій.  «Саме цього вас вчили досвідчені інструктори і саме від цього залежатиме успіх їх виконання», – додав Олексій Руденко, побажавши бійцям КОРД завжди у повному складі повертатись до своїх підрозділів і до родин.

25 бійців спецпідрозділу КОРД поповнили поліцію Прикарпаття

Керівник поліції Івано-Франківської області полковник поліції Віктор Шкутов повідомив про те, що правоохоронці давно чекають на поліцейських-спецпризначенців. «На всіх вас чекає новий штатний розпис, і після прибуття в регіон усіх бійців одразу призначать на посади. Ви також матимете гарні приміщення і спортивний зал», – сказав Віктор Шкутов, зазначивши, що керівництво поліції вже виділило необхідні кошти на облаштування поліцейського спецназу.

Блоги

Мирон Дмитрик

Переверніть вже того човна до бісової матері!

Коли я чую "Не розхитуйте човен" чи "Не діліть українців" як

mm
Андрій Карманський

Українській помісній церкві бути? Або чого добився Кирило?

Після зустрічі Папи Франциска та Московського Патріарха

mm
Ольга Деркачова

БОЛЬОВІ ТОЧКИ

Одна моя знайома запропонувала дещо збочену розвагу. Сідаєте в

mm
Ольга Деркачова

Буває і таке…

Ольга Нижник. Цього не може бути!.. – Івано-Франківськ:

mm
Ольга Деркачова

М’ятний чай

- Нащо ж ти ставиш горнятко на стіл? – вдавано сердито

mm
Ольга Деркачова

СТРАХ