25 іванофранківців мобілізували до війська

 • 180x150
 • Опубліковано:

   2 березня о 10:00 в Івано-Франківську відбулись урочисті проводи до війська 25 мобілізованих чоловіків. Вони відправляться в 169-й навчальний центр, що знаходиться в селищі Десна на Чернігівщині. Проводжати воїнів прийшли їхні родичі, багато з яких не приховували сльози. Священники, за традицією, благословили та помазали мобілізованих.

  "Шановні воїни. Протягом багатьох років з цієї площі наші хлопці відправлялись в армію. А тепер з цієї ж площі вони йдуть на війну. Сьогодні ця площа символізує наші мрії про мир та спокій. Я хочу вам побажати перемоги та мирного неба. Поверніться з війни. Дякую вам!", – наголосив заступник міського голови Івано-Франківська Михайло Верес.

  Самі мобілізовані були небагатослівними. Один із них, на питання журналіста про його ставлення до тих, хто "косить", сказав, що нехай вони краще працюють в тилу, якщо не бажають служити на передовій.

  "Сьогодні по мобілізації призивається 25 військовозобовязаних. На протязі одного місяця вони будуть проходити підготовку, бойове злагодження, потім вони будуть відправлені по військовим частинам. Чи будуть вони відправлені в зону АТО – залежатиме від суспільно-політичної ситуації. Сьогодні найбільше потрібні спеціальності сухопутних військ – стрільці, гранатометники, навідники, танкісти. За всім мобілізованими збережеться робоче місце та зарплата, також буде припинено нарахування відсотків по кредитам, різних штрафів, пені", – розповів підполковник Ігор Сорокопуд, військовий комісар.

  Також Ігор Сорокопуд побажав мобілізованим легкої служби та висловив надію, що всі вони повернуться додому по закінченні строку служби.

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150