25 спецпризначенців КОРДу прибули в розпорядження прикарпатської поліції

 • 180x150
 • Опубліковано:

  25 бійців спецпідрозділу поліції КОРД пройшли кількатижневий спеціалізований вишкіл і 23 червня прибули для подальшої служби до поліції Івано-Франківської області.

  25 бійців спецпідрозділу КОРД поповнили поліцію Прикарпаття

  Заступник Глави Нацполіції генерал поліції третього рангу Олексій Руденко зазначив, що два місяці потужної підготовки у Центрі підготовки підрозділів поліції особливого призначення КОРД пішли на користь поліцейським-спецпризначенцям.  «І це лише початок. Далі професія спецназівця стане для вас ремеслом, що має будуватись на «м’язовій пам’яті», – сказав він.

  25 бійців спецпідрозділу КОРД поповнили поліцію Прикарпаття

  Він також закликав новоспечених бійців поліцейського спецназу щоденно тренуватись і особливо звертати увагу на процес планування спеціальних поліцейських операцій.  «Саме цього вас вчили досвідчені інструктори і саме від цього залежатиме успіх їх виконання», – додав Олексій Руденко, побажавши бійцям КОРД завжди у повному складі повертатись до своїх підрозділів і до родин.

  25 бійців спецпідрозділу КОРД поповнили поліцію Прикарпаття

  Керівник поліції Івано-Франківської області полковник поліції Віктор Шкутов повідомив про те, що правоохоронці давно чекають на поліцейських-спецпризначенців. «На всіх вас чекає новий штатний розпис, і після прибуття в регіон усіх бійців одразу призначать на посади. Ви також матимете гарні приміщення і спортивний зал», – сказав Віктор Шкутов, зазначивши, що керівництво поліції вже виділило необхідні кошти на облаштування поліцейського спецназу.

  (Visited 43 times, 1 visits today)
 • 180x150