26-й артилерійській бригаді подарували автомобіль Opel Frontera

 • 180x150
 • Опубліковано:

   16 лютого об 11:00 в Івано-Франківську, на подвір’ї автостанції відбулась урочиста передача автомобіля Opel Frontera бійцям 26-ї артилерійської бригади, яка зараз веде бойові дії на Сході. Позашляховик був придбаний за сприяння благодійної організації «Майбутнє Прикарпаття» та ВАТ «Івано-Франківське обласне підприємство автобусних станцій». За традицією, перед відправкою на фронт авто освятили.

  Opel Frontera – це позашляховик, що відрізняється хорошою керованістю в будь-яких умовах та високою проходимістю, що є дуже важливим в умовах війни. Також в автомобіля є велике багажне відділення місткістю 518 літрів, яке повністю загрузили речами першої необхідності для військових.

  "Ми зараз дислокуємся в районі Волновахи. Такі машини значно мобільніші, ніж та техніка, що є в нас на озброєнні. Він більш функціональний, більш прохідний, більш швидкісний. Будемо використовувати для підвозу продуктів, поранених, різних матеріальних засобів для особового складу. Тут загружені засоби гігієни, шкарпетки, рукавиці – так звані розхідні матеріали. Плюс солодощі і домашні закрутки – це велика радість для нас. Буває, хлопці навіть сперечаються за них", – розповів Андрій Долик, боєць 26-ї артилерійської бригади, який і доставить машину на фронт.

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150