45 мобілізованих івано-франківців відправились на полігон

 • 180x150
 • Опубліковано:

   12 лютого о 10:30 в Івано-Франківському міському військовому комісаріаті відбулись урочисті проводи 45 мобілізованих чоловіків. Вони відправляться на 233-й загальновійськовий полігон у Рівненській області, де пройдуть навчання та підготовку. Серед них є як молоді хлопці, які ще не служили в армії, так і досвідчені бійці. Проводжали військових міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус, військовий комісар Ігор Соропокуд та батьки мобілізованих.

  "З міста Івано-Франківська сьогодні до полігону відбуває 45 військовозобов’язаних. На протязі 30 днів з ними буде проведенаодиночна підготовка та відновлення раніше набутих спеціальностей, після чого вони відбудуть до своїх підрозділів. Це є планова відправка. Згідно з планами мобілізації загальна кількість мобілізованих з Івано-Франківська становитиме 300 чоловік. Тут є стрільці, гранатометники, оператори, механіки-водії – тобто ті спеціальності, яких найбільше потребують сухопутні війська України", – розповів підполковник Ігор Сорокопуд, військовий комісар.

  Також Ігор Сорокопуд зазначив, що за мобілізованими до війська будуть збережені їхні робочі місця та заробітна плата, а ще – будуть призупинені нарахування відсотків та виплати по кредитам. В разі ж відбування військового в зону АТО його зарплата збільшиться вдвічі.

  "Хоча всі постійно говорять про АТО, але ви знаєте – в країні йде війна. Сьогодні івано-франківці відправляються в армію. Знаєте, в Івано-Франківську ми не так відчуваємо цю війну, люди ввечері ходять по ресторанам і кафе. Але якщо не стати на захист Батьківщини там – то ворог прийде сюди. Тут стоять і ті, хто вже служив, і ті, хто вперше призваний. Від рівня ваших знань та швидкості реагування на будь-яку ситуацію залежить ваше життя. Я бажаю вам отримати справжніх бойових командирів, які не пропили свої мозги. Повертайтесь живими та здоровими, ми вас чекаємо! Слава Україні!", – наголосив мер Івано-Франківська Віктор Анушкевичус.

   

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150