Активісти анонсували публічні обговорення скандальної забудови біля Івано-Франківського міського озера

 • 180x150
 • Опубліковано:

   19 березня о 12:00 в Івано-Франківську відбулась прес-конференція громадських активістів, які виступають проти забудови будинками зеленої зони біля міського озера.

  До складу "Вільного Озера", як вони себе називають, вже увійшли сотні небайдужих. Серед них – журналіст Наталя Голомідова, активіст Максим Кицюк та інші. На сьогоднішній прес-конференції вони анонсували публічну дискусію з цього питання. Вона відбудеться 24 березня о 18:00 в громадському ресторані Urban Space 100. Попередньо участь в дискусії погодились взяти: юрист Володимир Чорноус, директор "Вамбуду" Микола Ковальчук та головний архітектор Івано-Франківська Володимир Гайдар.

  "13 березня ми почули, що зелену ділянку біля озера передали під житлову забудову. Найбільше нас обурив механізм, згідно з яким це рішення було прийнято. Із громадою жодного разу не порадилися, що робити із зеленою зоною біля озера. Як писав дехто з активістів, "нас просто нагнули через коліно і пояснили, що озеро буде забудовано". Нас також обурило те, що проект один, не було жодного конкурсу. Ми вважаємо, що ці методи неприйнятні!", – зазначила Наталя Голомідова, активіст та журналіст.

  Активіст Денис Квасов зазначив, що сумарна площа зелених зон Івано-Франківська наразі в 9 разів менше від норми – і навіть від цієї невеликої площі хочуть відрізати ще шматочок.

  Як приклади облаштування зелених зон активісти навели парки в Японії, Нью-Йорку та Парижі. Також вони продемонстрували, як би виглядав нью-йоркський Central Park, якби Нью-Йорком керувала івано-франківська міська влада, "забудувавши" весь парк будинами у "Фотошопі"

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150