Активні учасники «химерного життя» відзначили 9 днів з дня закриття концептуального Івано-Франківського арт-клубу «Химера»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Жалобним вінком, свічками, квітами, скорботними промовами, слізьми та хвилиною мовчання пом’янули мешканці Івано-Франківська арт-клуб «Химера», який, заслуживши за 6 років свого існування славу улюбленого місця зустрічей івано-франківців, арени для численних культурно-мистецьких імпрез за участю місцевих та заїжджих митців, нещодавно був закритий через небажання засновників продовжувати бізнес.

  Як повідомили нещодавно засновники клубу – Петро Шкутяк та Ярослав Яцишин, заняття посад в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування (відповідно голови Долинської РДА та заступника Івано-Франківского міського голови) не дає їм змоги та часу займатися «Химерою», що спонукало їх передати право оренди новій, молодій команді, яка пообіцяла створити до 1 жовтня концептуально новий заклад громадського харчування. В народі поговорюють, що це буде кафе з виготовлення бельгійських вафель – гофр на кшталт вже діючого в обласному центрі кафе «Мануфактура».
  «Ми, — розповідає «Стику» один з організаторів поминок за «Химерою» активний учасник «химерного життя» політолог, Дмитро Чуйко, — представляємо ту частину населення міста, для якої цей клуб став частинкою життя. За шість років свого існування цей заклад став прихистком для креативної молоді Івано-Франківська. Я сподіваюсь, що нас хтось почує і «Химера» відновить своє існування, хоча ми розуміємо, що такого концептуального закладу в Івано-Франківську вже не буде».

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150