Балкони Івано-Франківська, які можуть впасти вам на голову

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Прогулюючись центром Івано-Франківська, можна побачити безліч туристичних цікавинок та історичних архітектурних споруд. Але часто фасади будівель спотворені жахливими балконами, які, здається, щохвилини можуть опинитися на землі. Або гірше – у вас на голові.

  Стик вирішив попередити про балкони, які є небезпечними для життя мешканців міста.

  Безперечними лідерами за кількістю аварійних балконів є вулиці Шевченка, Січових Стрільців та Франка.

  Так, на вулиці Шевченка було помічено три «потенційно літаючі об’єкти». В будинках під номерами 30, 56 та 58.

  Ще два знайдено на Франка. Один з них на початку вулиці, просто над салоном краси, а інший в кінці, на Франка 39/1А. Поруч з останнім можна помітити «безголового вершника» – статую, в якої відпала голова.

  Вулиця Січових Стрільців вразила найбільше. Там розташовані аж чотири небезпечні об’єкти. Один поруч з Оле-Туром, ще один – на будівлі, в якій знаходиться редакція газети «Галичина» та франківський осередок Спілки письменників України. Два останні сховалися за деревами на будинку, що біля повороту на вулицю Чорновола.

  Ще по-одному помічено на вулицях Шопена, Станіславській та Василіянок та Грушевського, а також на двох найбільш відвідуваних шляхах франківців – вулиці Галицькій 39, та Незалежності (Стометрівці), над Япона Хатою. На останньому балконі можна помітити також молоденьке деревце.

  Отож, було знайдено 15 небезпечних об’єктів. Але в місті їх є значно більше, адже журналіст Стику обрав лише найколоритніші.

  Кого звинувачувати в небезпеці життю мешканців – питання доволі риторичне. Адже відповідальність за належний стан балконів лежить як на комунальних службах, так і на власниках будинків.

   

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150