Батальйону “Айдар” подарували автомобіль Volkswagen T4, переобладнаний під швидку допомогу

 • 180x150
 • Опубліковано:

   11 лютого о 12:00 в Івано-Франківську відбулась урочиста передача медичного автомобіля батальйону "Айдар". Автомобіль Volkswagen T4 червоного кольору був переобладнаний для перевезення людей та інших медицинських потреб. За традицією, авто освятили.

  Вартість автомобіля склала 2400 доларів США, які зібрали небайдужі люди на одному з медицинських форумів. А ремонт та переобладнання автомобіля взяли на себе Тарас Романович Масляк, головний лікар Івано-Франківська та Михайло Михайлович, майстер одного з івано-франківських СТО – прізвище якого Лада Веденська, працівник медслужби "Айдару", не назвала.

  "Дякуємо людям за каністри з паливом та повний бак. Щоб заправитись, нам потрібно проїхати 140 кілометрів – тому без цих каністр зараз нікуди. Зробили сидіння для людей в задньому відділенні машини, також спереду поставили двомісне сидіння замість одномісного. Поміняли масло, фільтри, сигнал, дверний замок, кріплення для капельниці. За два дні ми зробили все, щоб пристосувати звичайний грузовий бус Т4 під швидку допомогу. Лікарі сказали, що камуфляж робити не будемо, лише нанесемо напис "Медична служба "Айдару". Зараз машину ще загрузять медикаментами та хірургічними інструментами, а такою чистою водою. Потім в Києві загрузимо решту – і в Щастя. Величезне спасибі всьому Івано-Франківську", – зазначила Лада Веденська, медик батальйону "Айдар", яка впродовж трьох тижнів займалась даним автомобілем.

   

  (Visited 59 times, 1 visits today)
 • 180x150