Бійцям івано-франківської Національної Гвардії передали автомобіль УАЗ 3303-01

 • 180x150
 • Опубліковано:

  10 грудня в 11:30 відбулась урочиста передача автомобіля УАЗ 3303-01 батальйону оперативного призначення Національної Гвардії на базі військової частини 1241. Ключі та документи на автомобіль передав комбату мер Івано-Франківська Віктор Анушкевичус. Через два тижні ця машина відбуде в зону бойових дій.

  Нагадаємо, даний батальйон вже забезпечили зимовою формою, машиною швидкої допомоги та безпілотним літальним апаратом.

  "Сьогодні відбувається передача цього УАЗ 3303 взводу розвідки. Цей автомобіль був підготований технічно – перебрана ходова частина, роздатки, мости, установлені новий двигун та акумулятор, проведено змащування та нанесено камуфляж. Автомобіль має повний привід, тому задовольняє нас по проходимості. В цій машині може перевозитись особовий склад (до 10 чоловік), а також наші безпілотні апарати та апаратура для їх обслуговування . Ця машина невибаглива та легка в ремонті, що дуже важливо в умовах фронту. Звичайно, нам потрібна і спеціальна техніка – бронетранспортери та бронеавтомобілі, але і ця машина знадобиться", – розповів командир батальйону оперативного призначення Національної Гвардії Сергій Шуляк.

  "Ніколи не потрібно вішати на свої груди зайві медалі. Все, що робиться в місті, робиться не міським головою, а громадою. Це спільне рішення, яке приймали і громада, і влада. У нас був такий автомобіль, ми його не експлуатували, а бійцям Нацгвардії така машина чудово підійде для виконання оперативних завдань. Я був в зоні АТО, я знаю тамтешню ситуацію – цей автомобіль є найоптимальнішим варіантом. Було дано доручення перебрати її, зробити профілактику і таке інше. Це було рішення виконавчого комітету та сесії міської ради. Всі, хто здатен допомогти нашим бійцям стримувати агресора, повинні зараз це робити. Раніше ця машина служила в ДСНС і проїхала там 80 000 кілометрів, а останнім часом стояла без діла. Тепер же її використовуватимуть для виконання задач по перевезенню військових", – зазначив Віктор Анушкевичус.

   

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150