Бізнесмен Євген Крамаренко презентував свою книгу “Власна справа. Початок”

 • 180x150
 • Опубліковано:

   12 груня о 18:00 в виставковому залі книгарні "Є" відбулася презентація книги "Власна справа. Початок". Автором книги є успішний львівський бізнесмен Євген Крамаренко. Власний бізнес він розпочав, не маючи вищої освіти, зв’язків та грошей – лише ідею та сімсот позичених доларів. На презентації бізнесмен ділився своїм баченням ідеального бізнесу та розповідав історію власного, а також давав поради початківцям в даній сфері. Також Євген зізнався, що пише вірші, котрі публікує на своїй сторінці у Фейсбуку. Модератором же зустрічі був Володимир Середа, координатор "Клубу ділових людей" Івано-Франківська.

  Євген починав з реставрації вікон та дверей в складі бригади, а зараз є власником львівської фірми "Перша універсальна склонарізка", яка налічує три відділення та надає повний спектр послуг від нарізання і обробки скла до доставки клієнтам готових виробів і їх установки. Наразі в його фірмі працює 45 людей. У самій же книзі є три частини: досвід Євгена та його поради початківцям, малий бізнес в Україні сьогодні, цитати та думки відомих бізнесменів

  "З Євгеном ми познайомились більше року назад на тренінгу по визначенню ключового клієнта для малого бізнесу. Саме там я дізнався, що Євген займається бізнесом. Сьогодні ви маєте унікальну можливість почути його думки. Знаєте, коли ви запитаєте середньостатистичного мільйонера про його шлях до успіху, то він вам розповість усе – крім того, як він заробив свій перший мільйон. А Євген – та людина, яка готова поділитися своїм практичним досвідом, тим, що привело його до того, ким він є зараз. Книга читається дуже легко, буквально на одному подиху", – розпочав презентацію Володимир Середа.

  "Такого часу, як вчора – не існує. Такого часу, як завтра – також. Існує лише сьогодні. Якщо ми хочемо зайнятися якимось справами, то потрібно це робити прямо зараз. Потрібно навчитися продавати свій продукт тим, хто цього потребує – знайти свою нішу. Але, звичайно, власний бізнес – це завжди ризик. Перед своїм стартапом завжди варто розпитати досвідчених людей, успішних бізнесменів – і ніколи не треба питати порад у людей, які завжди негативно настроєні, в яких завжди все не так і на кожному кроці трагедії", – розповів Євген Крамаренко, автор книги та успішний бізнесмен.

  На думку Євгена, основне в побудові власного малого бізнесу – довіра та спілкування зі своїми працівниками. Підбір людей він вів особисто, в основному звертаючи увагу на характер людини, а вже потім – на професіоналізм. Пояснив бізнесмен це так: навчити людину тонкощам спеціальності завжди можна, а от якщо ця людина жадібна, або наділена ще якоюсь негативною рисою характеру – це вже нікуди не дінеться. Також Євген Крамаренко дав цікаву пораду тим, хто шукає партнерів: зіграти спочатку з цими партнерами в якусь фінансову гру типу Монополії або CashFlow, або сходити в турпохід. В таких ситуаціях, на його думку, дуже яскраво проявляється істинний характер людини та всі її справжні риси.

  Як розповів Євген, основне – це робити інвестиції в себе, спочатку в здоров’я (наприклад, робити ранкову зарядку), і далі – в власне навчання. Навчатись чомусь новому в сфері бізнесу можна на різноматітних тренінгах, які часто є платними, але вартують цих грошей, або читаючи книги успішних людей. 

  На завершення Євген порадив всім знайти власну нішу в бізнесі, займатись не перепродажом, а повним циклом від пошуку сировини до виробництва і продажу\установки, а також висловив думку, що в найближчі десятиліття величезні корпорації поглинуть весь середній бізнес, і крім них, виживе лише маленький бізнес із унікальними товарами чи послугами, яких не зустрінеш у гігантському супермаркеті.

  (Visited 91 times, 1 visits today)
 • 180x150