Бог війни відточує знаряддя

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Коли на Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, що неподалік Яворова Львівської області, починають розмовляти потужні самохідні гаубиці 2С1 “Гвоздика”, їх голос чутно за багато кілометрів. І місцеві мешканці, що звикли до 20-ти річної тиші на артилерійському містечку розуміють, що так
  звучить наша перемога. Адже воїни-артилеристи відточують свої знання з знищення ворога.

  На сьогоднішній день тут проходить навчання близько двох сотень артилеристів. В основному це призвані під час чергової мобілізації воїни.

  "Хлопці молодці, дуже стараються, – зазначив інструктор прапорщик Олександр Гречушников. – Звичайно є певні недоліки у їх стрільбі, але для того і проводяться заняття! Переконаний, що до завершення навчання вони будуть досвідченими воїнами."

  Навчальна програма сформована таким чином, що стрільби ведуться по різним типам цілей. Також відпрацьовуються завдання з стрільби як вдень, так і вночі.

  Довідково:

  2С1 «Гвоздика» — радянська 122-мм самохідна артилерійська установка на базі шасі МТ-ЛБ, яка призначена для знищення живої сили, артилерійських батарей, дзотів, а також для забезпечення проходів в мінних полях та польових загородженнях. Серійне виробництво почалося на Харківському тракторному заводі імені С. Орджонікідзе з 1971 року і тривало до початку 90-х років ХХ століття.

  Підполковник Тарас Грень.

  Західний регіональний медіа-центр

  Міністерства оборони України.

   

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150