Боєць “Айдару” з Івано-Франківська купив своїм товаришам тепловізори

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Депутат Івано-Франківської міської ради Андрій Грималюк, який зголосився добровольцем в батальйон "Айдар", купив своїм товаришам два тепловізора. 

  Один, як зазначає Андрій, куплений кошти депутатів від ВО "Свобода", а інший – безпосередньо за кошти, які надходили на його рахунок.

  "Я повернувся в Івано-Франківськ за наказом керівництва, аби зібрати допомогу", – розповідає пан Грималюк, – "На взвод потрібний хоча б один тепловізор, у нашому ж не було жодного".

  Також, він продемонстрував куплений тепловізор "Pulsar Quantum HD 50s", який дає змогу розпізнати людину в темноті на відстані до 1250 метрів. Попередня вартість такого пристрою анонсувалася у 3398 євро, проте Андрію вдалося купити дешевше.

  Наразі коштів для допомоги батальйону "Айдар" накопичилося близько 170 тисяч гривень. На них буде куплено все необхідне, що просять вояки. Проте окрім грошей люди допомагають і військовими речами.

  "Мені надходять різні дзвінки: хтось пропонує бінокль, хтось автомобіль в допомогу нашому батальйону. Я їх звязую безпосередньо з керівництвом", – підсумував Андрій Грималюк.

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150