Бомбосховище Івано-Франківського хлібокомбінату – в зразковому стані

 • 180x150
 • Опубліковано:

   3 лютого в Івано-Франківську журналістам центральних та регіональних ЗМІ продемонстрували різні типи захисних споруд. Однією з них стало сховище, що знаходиться на території Івано-Франківського хлібокомбінату.

  Всього на території Івано-Франківської області, як розповів заступник начальника відділу цивільного захисту ДСНС Сергій Стороженко, знаходиться 833 захисних споруди. Однак більшість з них давно не використовувались, крім того, подекуди є проблеми з незаконною приватизацією даних об’єктів. Тому управління ДСНС розпочало серію перевірок цих сховищ з метою визначити, які з них зможуть прийняти людей в разі надзвичайної ситуації, а які – ні.

  "Ми знаходимось в захисній споруді Івано-Франківського комбінату хлібопродуктів, яка прийнята в експлуатацію в 1981 році. На вході в це бомбосховище – двоє металевих дверей, які можуть витримати навіть гіпотетичний ядерний удар, що трапиться неподалік. Тут є два санвузли, централізоване водопостачання, два баки з питною водою по 2500 літрів кожен. Вода регулярно проходить санітарну перевірку. Також тут є фільтровентиляційна установка, що має 2 ступені очистки повітря, витяжний вентилятор, дизельний генератор потужністю 38 кіловат, який може забезпечити електроенергією не тільки сховище, а й сам комбінат. Вмістимість даної захисної споруди – 450 чоловік, а на комбінаті працює 170. Тут також є 500 протигазів", – розповів Микола Фінів, начальник воєнізованої охорони та начальник штабу цивільного захисту.

  (Visited 52 times, 1 visits today)
 • 180x150