«Буйним цвітом зацвів… білий хліб у «Вопаку»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Мабуть усі  івано-франківці помітили, як мережа супермаркетів «Фаворит» плавно перетворилась на мережу «Вопаків». Проте, із збільшенням кількості магазинів «Вопак» сервіс у супермаркетах чомусь не покращився, а навпаки – погіршав. Уже стала звичною різниця цін, вказаних на полицях з товаром, та цін, закладених у системі касових апаратів, при чому, звичайно ж, не на користь покупців.

  Тепер «Вопак» пропонує новий товар з пліснявою. Проте, це не голубий сир, на кшталт Рокфора, Данаблу чи  Горгонзола, а звичайнісінький… хліб.

  Ми уже звикли до того, що якість  теперішнього хліба  бажає бути кращою. І часто-густо основний продукт харчування  зацвітає на третій, чи навіть на другий день після придбання. Але коли в магазині продають уже зацвілий хліб – то це говорить про кризу сервісу і небажання покращувати рівень обслуговування клієнтів.

  Тож не дивно, що у «Вопаку» хліб цвіте «буйним цвітом» просто на полицях супермаркету. Поговорюють, що і несвіжу липку ковбасу щовечора перемивають, сушать і знову викладають на полиці, а запаковують уже несвіжу курятину, ставлячи при цьому датою виготовлення дату пакування.

  Майже кожен покупець коли-небудь чув, що є такий закон «Про захист прав споживачів»,

  та скористатись своїми правами рідко хто бажає. Бо ж покупець у такому випадку набуде слави скандаліста, а цього не бажає ніхто. Тож наразі жнемо ми плоди своєї бездіяльності.

   

   

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150