Буковель стане доступнішим

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В неділю, 10 червня, в ТК «Буковель» відбувся моніторинг доступності людей з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів інфраструктури. Про цю проблему вже неодноразово піднімали. Зокрема питання пандусів у місті, появи на міських маршрутах автобусів спеціально обладнаних для перевезення пасажирів з обмеженими фізичними можливостями. І це тільки те, що ми явно бачимо у повсякденному житті. Як і ми, інваліди є повноцінними громадянами України, тому хочуть, щоб якщо їх не дослухалися, то хоча б були створенні належні умови для їхнього нормального проживання. Саме тому громадська організація «СЛІД» (сім’ї людей з інвалідністю та дітей) відгукнулася на запрошення Олександра Шевченка та провели моніторинг саме в Буковелі.

  Інваліди провели екскурсію туристичним комплексом і опісля у спілкуванні з Олександром Шевченком висловили свої враження та зауваження. Директор Буковелі пообіцяв, що вже в найближчий час будуть створенні всі можливості для безперешкодного відпочинку для людей з обмеженими фізичними можливостями. Наступного місяця запланована наступна зустріч Олександра Шевченка та голови ГО «Слід» Миколи Макара. Вже дано вказівку про призначення відповідальних осіб з кожного боку для напрацювання та реалізації домовленостей.

  «Зустріч пройшла на дуже позитивному рівні», – розповідає заступник голови ГО «Слід» Василь Петрунів, -«І ми задоволенні тим, що розпочнеться процес реалізації обіцяного».

  Пан Василь є депутатом Тисменицької районної ради та водночас майстром спорту України з настільного тенісу і плавання серед спортсменів-інвалідів. Недавно йому не вистачило лише однієї позиції, аби представляти Україну на параолімпійських змаганнях в Лондоні. В жовтні влада не пішла на зустріч спортсменах. Команда була сформована на ліцензований чемпіонат, проте кошти так і не виділили.

  «Якщо б рік тому я підійшов до Шевченка, то б і ліцензія була», – прокоментував Василь Петрунів. 

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150