Бурштинці відзначили День міста і запланували нові добрі справи для його розвитку

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У неділю, 14 вересня, у Палаці культури «Прометей» м. Бурштин відбулася святкова сесія, присвячена 460-річчю з часу заснування міста.

  Учасниками заходу стали заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Адамович, голова обласної ради Василь Скрипничук, депутати обласної та районних рад, керівники району, а також установ та організацій, які функціонують на території Бурштина.

  У своєму вітальному слові міський голова Петро Курляк розповів про здобутки бурштинскої міської громади упродовж останнього часу.

  – Багато зроблено у нашому місті за чотири роки, – підкреслив він. – Насправді, ми змінили обличчя нашого міста, змінили, на мою думку, на краще. На нас чекає попереду ще дуже багато роботи, ми залишаємося оптимістами. Переконаний, що вдасться вирішити найнагальніші проблеми, зможемо забезпечити той рівень життя, побуту для наших земляків, про який мріємо не один десяток років.

  Заступник голови облдержадміністрації Сергій Адамович від імені голови облдержадміністрації Олега Гончарука привітав містян з нагоди свята, а також зачитав вітального листа від Кабінету Міністрів України.

  – Бурштин – унікальне та яскраве місто, яке є перлиною галицького краю та окрасою України загалом, – такі слова адресував на честь свята Сергій Адамович. – На мій погляд, місто демонструє позитивну динаміку економічного розвитку, і в цьому є заслуга його жителів та представників міської влади.

  Петро Курляк розповів присутнім про стратегічні плани, які визначатимуть подальшу долю міста. За його словами, передбачається реалізувати один із найважливіших проектів – будівництво індустріального парку, який, мовляв, має глобальний характер. Статус міста обласного підпорядкування, який нещодавно отримав Бурштин, стане потужною основою для реалізації даного проекту, адже «завдяки цьому статусу буде більше можливостей». Міський голова озвучив ще чимало проектів, які планується втілити у життя. Зокрема, у Бурштині ведеться робота над створенням «мережі надання соціальних послуг».

  Одразу після закінчення сесійного засідання Сергій Адамович разом із Петром Курляком взяли участь у розрізанні святкового торту у центрі міста. Охочих поласувати смакотою виявилося багато. Після цього Сергій Васильович відвідав місцевий стадіон «Енергетик», на якому відбулися показові виступи авіамодельного гуртка з міста Бурштин. У змаганнях брали участь місцеві вихованці, яким протистояли суперники з міста Калуш. У підсумку бурштинська команда святкувала переконливу перемогу, чим і потішила місцеву публіку.

  На завершення свого перебування заступник голови облдержадміністрації відвідав Контемплятивний монастир «Святої Софії, Премудрості Божої».

   

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150