Чоловік, наосліп жонглюючи гирями, встановив одразу два рекорди

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 10 червня, о 14-00 у приміщенні спортивного комплексу «Електрон» гість із міста Надвірна Гальчак Богдан встановив одразу два рекорди. У першому випадку чоловік жонглював двома гирями вагою по 16 кг кидками перед собою з одним обертом одночасно в різні сторони із зав’язаними очима. Йому вдалося зробити 33 кидки протягом 1 хвилини 30 секунд.

  У іншому – кидки перед собою гирею вагою 24 кг з подвійним обертом протягом двох хвилин із зав’язаними очима. Тут спортсмену вдалося зробити 33 підкидання, проте із ліміту часу було затрачено тільки 1 хвилину і 8 секунд. Як зізнався Богдан, він не зміг викластись на повну через об’єктивні обставини, про які воліє не розповідати. На тренуваннях – 60-64 кидки на протязі 2 хвилин було нормальним показником.

  За словами Ганни Крисюк, представника національного проекту Книга рекордів України, добре, що у подібних рекордах ніхто не травмується і все обходиться. "Вони ризиковані та водночас видовищні",- коментує пані Крисюк.

  32-річний Богдан Гальчак у минулому професійний віце-чемпіон світу з бодібілдингу. Але вже три роки як займається силовим жонглюванням. Пан Богдан вибрав своєрідний напрям у цьому спорті – жонглює наосліп.

  Зокрема, підтримати рекордсмена приїхало двоє рідних братів: Андрій та Василь. Цікаво, що Андрій був на всіх п’яти рекордах Богдана. І це ще не все. Андрій Гальчак скоро встановить власний рекорд України. Але цього разу не спортивний. Брат пише кандидатську дисертацію з географії та вже четвертий рік викладає цю дисципліну в школі, тому він обрав логічне для себе досягнення. Вже найближчим часом Андрій Гальчак назве протягом двох хвилин всі існуючі країни та їх столиці. Особистим часовим рекордом є поки 1 хвилина 56 секунд.

   

  (Visited 42 times, 1 visits today)
 • 180x150