«Чорний піар» на Прикарпатті: Галабала-запроданка і Довбенко-комуніст

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У порівняні з попередніми парламентськими виборами, фактів ведення передвиборчої політичної боротьби з використанням «чорного піару» поменшало. Проте, ці інструменти не припинили використовувати під час агітації. Як і властиво для цієї технології, матеріали і засоби «чорного піару» використовуються в останні дні перед днем голосування, щоб ті, проти кого вони спрямовані, не мали можливості на спростування чи пояснення компрометуючої інформації.

  Факти поширення матеріалів з ознаками «чорного піару» ОПОРА виявила у виборчих округах No 83, 84 та 89. «Чорним піаром» ми вважаємо поширення матеріалів з компрометуючою інформацією про кандидатів за допомогою засобів, які не дозволяють встановити відповідальних за поширення інформації осіб.

  У 83 виборчому окрузі (центр – Івано-Франківськ) виявлено листівку з ознаками «чорного піару» проти Олександра Шевченка (Блок Петра Порошенка), аналогічний метод боротьби зафіксовано проти Михайла Довбенка (округ No84 – центр м. Тисмениця) та Юрія Солов’я (округ No89 – центр м. Снятин), які балотуються від Блоку Петра Порошенка.

  У 88 виборчому окрузі (центр м. Коломия) невідомі поширили агітаційний плакат з зображенням кандидата-самовисуванця Ігоря Слюзара, який був стилізований під агітаційні матеріали Блоку Петра Порошенка. Сам кандидат спростовує причетність до виготовлення і поширення даного друкованого матеріалу і, як зазначив у заяві до ЦВК, вважає що це здійснили для формування громадського думки про нього, як кандидата, що порушує закон.

  Крім того, у 88 виборчому окрузі (центр – Коломия) з’явились плакати проти кандидата-мажоритарника Юрія Тимошенка (Народний фронт), а у 84-му окрузі – листівки проти Ольги Галабали, яка балотується від партії “Воля”.

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150