Державна служба охорони проводить акцію “Квартира під охорону”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Державна служба охорони за ініціативи МВС проводить всеукраїнську акцію "Квартира під охорону". Вона триватиме з 15 по 30 січня, під лозунгом "Не дайте злодію жодного шансу, установіть сигналізацію у своїй оселі". Дана акція проводиться на фоні різкого росту злочинності на Прикарпатті і в усій Україні. Як повідомив Володимир Марчук, заступник начальника УМВС Івано-Франківської області, за січень 2015 року було здійснено 235 крадіжок – що вдвічі більше, ніж у січні минулого року.

  "Державна служба охорони наразі охороняє близько 3000 помешкань громадян Івано-Франківської області. Слід зазначити, що протягом 2014 року працівниками ДСО не допущено жодної крадіжки чи злому квартир, які перебувають під охороною. 

  Умовами даної акції передбачено швидке та кваліфіковане установлення систем охорони, підключення квартири до пульту, можливість скористатись тривожною кнопкою міліції. Після проплати встановлюється охоронна сигналізація, а квартира підключається до пульту ДСО. Перших 3 місяці, згідно з умовами акції квартира, охороняється за 90 грн на місяць, а будинок – за 150 грн. Умовами акції також передбачено 50% знижку за проведення монтажних робіт. Вартість же підключення до пульту чисто символічна – 1 гривня. 

  Наразі в області працює 12 цілодобових нарядів затримання, які оперативно реагують на будь-які спроби проникнення у помешкання, що охороняється. Пропонуємо всім мешканцям краю не зволікати та не давати жодного шансу криміногенному елементу. Звертайтесь до нас, ми будемо завжди раді надати вам кваліфіковану та озброєну охорону", – заявив на прес-конференції підполковник міліції Ігор Паркулаб, заступник начальника УДСО при УМВС України.

  (Visited 185 times, 1 visits today)
 • 180x150