Десятирічний Богдан Галєєв із Галича одержав новорічні подарунки від Президента України

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У переддень Нового Року від імені Президента України Петра Порошенка т. в. о. заступника голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк привітав учня Галицької гімназії Богдана Галєєва з наступаючими новорічними та різдвяними святами.

  Історія привітання Богдана розпочалася із написання його матір’ю Тетяною листа Президенту України Петру Порошенку. Перебуваючи в скрутних обставинах, жінка з відчаю наважилася переповісти про свої труднощі та бажання подарувати сину новорічні дарунки, на які в неї не вистачало коштів.

  Богдан Галєєв навчається у першому гімназійному класі, є активним учасником математичних конкурсів, за старання в навчанні постійно отримує похвальні листи та грамоти, а також подяки матері за виховання обдарованого юнака. Хлопчик цікавиться природничими науками і має не дитячі мрії про вступ до європейського вузу.

  Звернення Тетяни не залишилося поза увагою Петра Порошенка.

  Відповідь стала приємною несподіванкою не лише для Богдана, але і для його матері.

  Подякувавши за подарунки, вона звернулась до Петра Порошенка зі словами вдячності: « Я не сподівалась на те, що Президент України прочитає мого листа. Висловлюю йому свою щиру вдячність. Цього року у мого сина, вперше вжитті, буде справжнє свято, про яке він довго мріяв. Можу з упевненістю сказати, що передноворічні дива збуваються!»

   

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150