Дітям героїв АТО влаштували свято

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За час проведення антитерористичної операції на Сході України чимало прикарпатців поповнили ряди мужніх захисників незалежності та територіальної цілісності нашої рідної України.

  У багатьох їх вдома залишились маленькі діти, які з тривогою чекають, коли ж їхній татусь (а у кого і мама) повернуться на рідний поріг. Бодай якось скрасити очікування таких діточок, нагадати їм про радощі дитинства і потішити чудовими сюрпризами мало на меті театралізоване загальноміське свято «Чекаємо Миколая», яке стартувало в актовій залі Прикарпатського національного університету. Свято є спільною ініціативою Управління освіти і науки Івано-Франківського міського виконавчого комітету, Міського центру дитячої та юнацької творчості, Студентського центру культури та дозвілля Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника, активістів волонтерської групи ГО «Громадська ініціатива Галичини», благодійного фонду «Станіславський благодійний конгрес» та відділу по роботі з особовим складом та громадськістю Івано-Франківського обласного військового комісаріату.

  Яскрава концертна програма, театралізоване дійство, море музики, сміху та чудові подарунки від Святого Миколая – організатори передбачили все, щоби море позитивних емоцій залишило у душі маленьких глядачів незабутню згадку про цьогорічний День Святого Миколая.

   

  (Visited 40 times, 1 visits today)
 • 180x150