Дітям з кризових сімей та сиротам подарували ковдри, солодощі та перегляд мультфільму

 • 180x150
 • Опубліковано:

    27 листопада в кінотеатрі "Люм’єр" в рамках відзначення річниці прийняття Конвенції ООН про права дитини для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах провели акцію “З теплом у серці”. Метою акції було вручення подарунків дітям-сиротам та дітям з неблагополучних сімей. Діти отримали теплі ковдри на зиму, пакети з солодощами, а також квитки на перегляд мультфільму "Пінгвіни Мадагаскару". На заході мав бути присутній заступник міського голови Михайло Верес, проте 

  "Було підготовано розпорядження міського голови про проведення цієї акції. Подібні заходи ми також проведемо перед днем святого Миколая та перед різдвяними святами. На цьому заході сорок троє дітей, і кожній дитині буде вручена тепла ковдра, щоб вона відчула наше тепло. Тут є діти-сироти, діти на частковому державному забезпеченні, діти з кризових сімей. Це все проводиться за кошти місцевого бюджету, за що ми дуже вдячні владі", – розповіла журналістам Зоя Іванівна Сливка, начальник служби в справах дітей Івано-Франківського Міськвиконкому.

  "Нам дуже подобається Івано-Франківськ. Ми самі з Донецька, а місяць тому забрали сюди дітей. Тут дуже гарні люди, вони нам допомагають. Ми їхали буквально в нікуди та дуже переживали, що нікого тут не маємо. Але десь через тиждень нам уже буквально кожного дня дзвонили та пропонували допомогу, я ніколи навіть не уявляла, що можуть бути такі люди. Ми зараз живемо у трикімнатній квартирі на вулиці 24 серпня. У нас є двоє рідних дітей, трохи старших, та троє прийомних – 4, 6 і 9 років. Середній ходить до 22 школи, а маленький – до садочка", – поділилась враженнями Вікторія Банцова, прийомна мати трьох маленьких дітей з Донецька.

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150