Діти військових Прикарпаття отримали подарунки від волонтерів

 • 180x150
 • Опубліковано:

   17 грудня в 11:00 волонтерська організація "Поранені SOS" передала подарунки дітям прикарпатських військових, що зараз захищають східні кордони України від сепаратистів. Однією зі співзасновників даної громадської організації є Наталя Сербин – відома активістка франківського Майдану.

  Це більше чотирьох сотень солодких подарунків, які відправляться в Богородчанський, Калуський, Тлумацький та Долинський райони Івано-Франківської області та будуть розподілені тамтешніми координаторами між сім’ями військових.Також близько двох десятків поранених бійців отримали в подарунок електронні книги – щоб було чим зайнятись, проходячи довгу реабілітацію після бойових поранень.

  "Ми давно вже зв’язались з громадською ініціативою "Поранені SOS" та безпосередньо із Наталею Сербин, та відтоді співпрацюємо з ними, спільними зусиллями намагаємося допомогти. В наш район передадуть 84 пакунки солодощів для сімей військових. Ми хочемо, щоб солдати та їх сім’ї знали, що є люди, які про них дбають та можуть надати допомогу, в тому числі і юридичну – оформлення різних справок, наприклад. На Різдво і до Нового Року також надіємося на плідну співпрацю. Завтра ми передамо трьом нашим поранених солдатам електронні книги, надані "Пораненими SOS", – розповіла Уляна Гринишин, директор центру соціальних служб Тлумацького району.

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150