Діти з інтернату відвідали Буковель

 • 180x150
 • Опубліковано:

  7 квітня вихованці школи-інтернату №1 з поглибленим вивченням правознавства, фізичної культури та трудового навчання міста Івано-Франківська разом з педагогами відвідали ТК «Буковель».

  Гостей зустрів особисто директор ТК «Буковель» Олександр Шевченко, який розповів дітям про курорт, про те як правильно поводити себе на схилах та наголосив на тому, що молоді люди повинні вести активний і здоровий спосіб життя. Після короткої бесіди всі гості отримали гірськолижне спорядження та абонементи на підйомники і разом з досвідченими інструкторами вирушили на засніжену трасу. Інструктори лижної школи провели майстер-класи для гостей і навчили їх основних азів катання на лижах. Вже за декілька годин були помітні успіхи і вихованці інтернату впевнено стояли на лижах.

  «Думаю така поїздка стала для них хорошою розрядкою після тяжкого навчального тижня, адже наші вихованці незважаючи на свій юний вік уже багато чого пережили і не завжди вірять, що в цьому житті буває щось просто так. Тому вони переповнені позитивними емоціями захваті від сьогоднішнього катання і повертаються додому в дуже хорошому настрої», – сказала Олена Юріївна П’ятничук, одна із педагогів інтернату, після завершення поїздки. 

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150