ДЮСШ “Буковель” лідирує в командному заліку Kids Cup 2014

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На схилах гірськолижного курорту «Буковель» відбувся другий етап професійних дитячих змагань з гірськолижного спорту Kids Cup 2014.

  Більше 250 юних лижників віком від 6 до 18 років змагались за медалі в шести вікових групах у дисциплінах слалом-гігант та спецслалом. Традиційно добре виступили команди з Івано-Франківщини. Напевне, на рідних схилах і сама природа допомагає їхати швидко і впевнено.

  Команда дитячої спортивно-юнацької школи «Буковель» після підрахунку сумарної кількості набраних балів впевнено тримається на першій сходинці турнірної таблиці, друге місце посіла команда СДЮШОР «Львів», на третій сходинці – СДЮШОР «Ясіня». Варто відзначити і косівчан, команда ДСЮШ «Косів» посіла восьму сходинку турнірної таблиці.

  З кожним роком географія учасників змагань розширюється. Цього року за дитячий кубок з гірськолижного спорту змагались спортсмени з Києва, Харкова, Москви, Львівщини, Полтавщини, Одеси та Тернополя. Загалом 20 команд спортсменів виборювали першість у турнірній таблиці.

  «Одним з пріоритетів гірськолижного комплексу Буковель є популяризація спорту серед дітей. Саме змагання стимулюють до розвитку та самовдосконалення, тому вже традиційно ми організовуємо дитячі турніри з гірських лиж та сноуборду. Окрім того на базі Буковеля функціонує дитячо-юнацька спортивна школа, де з дітками займаються професійні викладачі, завдячуючи чому вихованці показують високі результати», – наголошує директор ТК «Буковель», депутат обласної ради Олександр Шевченко.

  Фінальні змагання Kids Cup 2014 відбудуться 30 березня на схилах Буковелю.

  Sport.if.ua

   

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150