До Івано-Франківська повернувся “Фронтовий Вертеп” (ФОТО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Сьогодні, 14 грудня, о 17:00 до Івано-Франківська повернувся "Фронтовий Вертеп". Колядники пробули в зоні бойових дій близько десяти днів (нагадаємо, вирушили вони туди 4 січня, щоб розділити з нашими військовими смак куті й святковий настрій Різдва, радісну вістку колядок, передати їм від наших краян теплі подарунки, листи дітей та відеозвернення). Ініціатор, координатор і добрий «Янгол» вертепу – ямничанка Христина Юрків.

  "В нас на початку два рази ламався бус, який віз подарунки. Потім на саме Різдво, коли було 28 градусів морозу, зламався автобус. Але знайшлись добрі люди, які нам допомогли – вони знімали з рейсів транспорт і давали нам ці автобуси. Згодом, за допомогою харківських волонтерів, нам доставили запчастини, і наші водії в двадцятиградусний мороз полагодили автобус. Оцей прапор пройшов всю зону АТО, від Маруіполя і до всіх блок-постів. Ми були в трьох чи чотирьох підрозділах "вісімдесятої", були в 24-й, були в 128-й, були в "Айдарі", були в нашому батальйоні "Івано-Франківськ" – колядували на блок-постах в сильний мороз.Одного разу їхали 4 наших БТР, хлопці повертались з бойового завдання. Так от вони зупинились і слухали нашу коляду, нам було надзвичайно приємно", – розповів про пригоди вертепу Юрій Лоп’янецький, координатор івано-франківської "Самооборони".

  "Те, що ми там пережили, я не зможу передати на словах. Щоб це зрозуміти, треба обійняти бійця, а дивлячись з екранів телевізорів це неможливо. Там в танковому батальйоні був один хлопчина, коли я його обіймала, його серце билось так, що я була просто вражена. Коли ми були в госпіталі, мужчини плакали. Я дуже вдячна всім, хто долучились до цього. Я хочу туди ще раз!", – поділилась враженнями Христина Юрків, організатор "Фронтового Вертепу-2015".

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150