До Івано-Франківська привезли 72 прапори із побажаннями для військових

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Активістка з Києва Катерина Валевська привезла до Івано-Франківська виставку прапорів із побажаннями для військових, які були написані у різних містах України.

  «Ця Велика Українська Хода почалася 14 вересня цього року у місті Києві. Вона покликана пронести дух патріотизму через всю Україну. Щоб від міста до міста, від села до села приєднувати по одному прапору, на якому люди можуть записати свої думки та побажання», – розповідає Катерина Валевська.

  Виставка встановлюється під відкритим небом та стоїть від ранку до вечора. У кожному місті ставиться прапор, на якому всі охочі можуть залишати свої побажання для військових. Потім він також приєднується до ланцюга. На цей момент він складається із 72-х прапорів.

  "На сотому прапорі буде виписано найяскравіші думки та побажання з усіх прапорів. Сьомого січня цей прапор буде вивішений на Говерлі. Усі інші прапори із виставки будуть передані до музею "Єдиної України", який буде створено у Києві", – зазначила Валевська.

  Усі охочі іванофранківці можуть побувати на цій виставці, яка протягом дня буде розміщена на площі перед облдержадміністрацією. А також приєднатися до акції та залишити на прапорі власні побажання для військових.

   

  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150