ДСО наплювати і на людей, і на мера? (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Буквально днями Івано-Франківський міський голова Віктор Анушкевичус обурено вимагав від керівництва міської міліції припинити неконтрольований рух автотранспорту по пішохідній зоні вулиці Незалежності, що в обласному центру, наголошуючи, що особливим нахабством є роз’їзди автівок по міській «стометрівці» під час проведення там різного роду масових громадських заходів.

  При цьому не є важливим, чи дійсно мають водії таких авто поважні причини для таких поїздок, адже, зі слів мера, поїздки з поважних причин можна здійснювати тоді, коли на «стометрівці» не гуляють люди. Втім, як виявляється, подібні розмови – лишень для того, щоб було про що поговорити на нарадах у міськвиконкомі, бо ж не минуло і тижня, як на пішохідній частині вулиці Незалежності знову з’явився легковик. Причому саме тоді, коли там відбувався масовий захід – піша хода учасників 5-го міжнародного фестивалю лялькових театрів «Обереги». Причому цього разу порушниками виявились не аби-хто, а самі правоохоронці, які, власне і мали забезпечувати безпеку пішоходів.

  Отже саме тоді, коли на ділянці «стометрівки» перед приміщенням Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок зібралася максимальна кількість людей, як-от: учасники фестивалю, музиканти та мажоретки духового оркестру Івано-Франківського музичного училища, учасники карнавалу, просто глядачі і, головне, діти – словом добрих кількасот людей, крізь всю цю масу раптом повільно почала просовуватись міліцейська «дев’ятка», яка, судячи з розфарбування та впізнавальних знаків належить підрозділу інкасації Державної служби охорони МВС. Продершись між людей, інкасаторська автівка продефілювала перед духовим оркестром і знову «пірнула» у натовп, продовжуючи свій рух у справах.

  Виключені проблискові маячки, непрацюючі сирена та фари говорили, що поїздка міліціонерів не носила якогось екстраординарного характеру. А відтак, скоріш за все, це була звичайна планова поїздка із супроводження інкасації.

  Дана ситуація ставить чимало питань з приводу того, що твориться в Івано-Франківській міліції. Адже такий захід, як піша хода учасників відкриття фестивалю був запланований давно. До його організації долучилися представник як обласної, так і міської влади, а відтак про його проведення було обізнано і керівництво міського відділу внутрішніх справ. То невже в нашій міліції сьогоднеі є настільки серйозні проблеми з координацією, що маршрути руху екіпажів інкасації не узгоджуються з роботою патрульно-постової, дорожньо-патрульної та інших служб, відповідальних за забезпечення законності і громадського порядку під час проведення масових заходів? Чи може співробітникам ДСО як госпрозрахункової структури МВС у погоні за прибутком попросту наплювати на громадський порядок під час масових акцій, безпеку їх учасників, а разом з ними і доручення міського голови?

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150