Дві художниці подарували іванофранківцям “Весняний настрій”

 • 180x150
 • Опубліковано:

   2 березня о 16:00 в Івано-Франківську відкрилась художня виставка "Весняний настрій". Авторами робіт є дві прикарпатські художниці –  Ганна Петранюк та Контракевич Оксана. На виставці, що знаходиться за адресою вул. Чорновола, 25, можна побачити близько 50 робіт – це графіка та натюрморти, пейзажі, портрети. На виставку прийшло багато дітей із художньої школи, які роздивлялися роботи художниць та ласували цукерками.

  "Це вже шоста або сьома моя виставка, а в моєї колеги Оксани – перша. У Івано-Франківську дуже багато творчих людей, зокрема – дітей, яких ми і навчаємо. В останні роки я малюю квіти та хочу, щоб ці квіти дарували доброту. Зараз дуже сумні дні, я хочу розбавити їх позитивом. Тут, серед інших робіт, є ілюстрації до збірки віршів Світлани Ткачук. Свої роботи я часто малюю на кухні – там затишно, тепло та комфортно", – розповіла Ганна Петранюк, художниця, викладач дитячої художньої школи Івано-Франківська.

  "Мої роботи настроєві, камерні – вони виражають емоції та почуття. Вони маленького формату, але я вклала в них багато роздумів, хотілося викласти свої відчуття в даний період життя на папері. Дехто пише щоденники, поезію, прозу, а я малюю картини. Це моя перша виставка, в основному тут абстрактна графіка", – зазначила Оксана Контракевич, художниця, співавтор виставки.

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150