Дві версії пожежі на Рогатинщині: замикання електропроводки або підпал

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вікна online побували на місці пожежі, яка трапилася вночі у селі Пукові на Рогатинщині, у господарській будівлі на подвір’ї, де проживає довірена особа кандидата у народні депутати Ольги Сікори — Роман Николин.

  За словами Романа Николина, вночі близько другої ночі його розбудив односельчанин: горіла господарська будівля і гараж. Господар встиг врятувати авто — стару «Волгу», яку вивів із гаража Пожежники приїхали близько третьої години. Пожежу вдалося загасити приблизно за годину. Постраждала господарська будівля і вигорів дах. Орієнтовні збитки, за словами Романа Николина, становлять 40 тис. гривень.

  Версію про те, що замкнула електропроводка власник виключає: напруга подається тільки з будинку, а рубильник було вимкнено.

  Довірена особа кандидата Ольги Сікори — Роман Николин не має власної версії подій. Проте, зазначає: погроз йому напередодні пожежі не надходило ні на зустрічах, ні по телефону.

  Будинок, гаражі та господарська будівля перебувають у Романа Николина в оренді. А належить усе місцевому коопторгу. Роман Николин проживає у будинку 12 років.

  Водночас, у розмові спеціаліст Рогатинського РВ УДТІБ зазначив: сьогодні мають приїхати експерти обласного управління МНС, які і встановлять причину загоряння. Проте, очевидно, будуть розглядати 2 версії: замикання електропроводки і підпал. Специфічного смороду бензину чи запальної речовини не виявлено. 

  Фото Оксани Гузинець-Мудрик

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150