Фестивальні вихідні в Івано-Франківську

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У народі кажуть, що осінь- це традиційна пора весіль. А в Івано-Франківську осінь стала ще й порою різноманітних фестивалів.

  У вихідні, 4-5 жовтня, в місті відбулися чотири фестивалі. Завдяки їм центральна частина Франківська перетворилася на великий людський мурашник.

  В суботу, 4 жовтня, на площі Ринок відбулося гастрономічне кулінарне свято "Станиславівська мармуляда". Назвали кулінарне дійство на честь подій, які відбулися 1868 року та спричинили пожежу, через яку місто мало не вигоріло вщент. Мармуляду у казані на відкритому вогні готували актори, які зіграли пані Зосю та солдата Богдана, що і стали винуватцями "мармулядової пожежі" в Станиславові.

  У неділю, 5 жовтня, на майдані Шептицького відбулася традиційна виставка-ярмарок "Свято хліба". Святково оформлені палатки апетитними ароматами приваблювали до себе франківців та гостей міста. Тут можна було придбати та продегустувати хлібо-булочну продукцію місцевих підприємців, хлібопекарів та кондитерів. Також відвідувачі ярмарки могли  поласувати сиром, вином та продуктами з меду.

  Частину коштів виручених під час "Свята хліба" буде передано на лікування бійців, які постраждали під час АТО.

  Окрім того на вулицях Низова, Вітовського та на площі Бастіон проходив фестиваль декоративно-прикладного мистецтва "Прикарпатський вернісаж" та медова ярмарка. Тут народні майстри презентували традиційні вироби народного промислу та домашніх ремесел регіону. Поруч з продажем готових речей проводилися різноманітні майстер-класи:з бісероплетіння, виготовлення прикрас на коровай, створення ляльок-мотанок тощо.Франківці охоче брали у них участь та відкривали в собі нові таланти.

  Нагадаємо, в суботу, 4 жовтня, в Івано-Франківську також відбувся "Фестиваль пам’яті Небесної Сотні", в якому взяли участь відомі українські артисти.

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150