Франківські студентки висловили підтримку військовим в Криму

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні в центрі Івано-Франківська, на площі перед пам’ятником Івана Франка провели незвичайний флеш-моб. Дійство, що втілювали в життя прикарпатські студентки, було організоване на підтримку українських військових в Криму.

  Як зауважила у розмові з кореспондентом «Бліц-Інфо» координатор акції, доцент Педагогічного інституту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Ольга Деркачова, українські військові, як ніколи, потребують допомоги та підтримки.

  «Ми зі студентками вважаємо, що вони потребують не тільки матеріальної допомоги , а й моральної підтримки . Щоб вони знали, що український народ з ними і що ними пишаємось. Оскільки у нас майже всі студенти – це дівчата, вирішили що хлопцям буде приємно почути від нас слова підтримки», – пояснює Ольга Деркачова.

  Дівчата з плакатами «Крим – це Україна!», «Так –коханню! Ні – війні!», «Ми за мир!», «Україна у моєму серці», «Любимо і молимось за вас!» та іншими, не менш патріотичними, заспівали для вояків український військово-морський марш.

  Пізніше франківчанки, скандуючи «Крим це Україна!», «Тримаєтесь! Ми вас любимо!» вистроїлись у слово «Крим», яке взяли у міцні «обійми» тримаючись за руки. Разом з тим – розгорнули український стяг з словами «Слава Україні!» та «Героям слава!».

  Крім того, прикарпатські красуні створили для військових своєрідні листівки у вигляді серця. У них вони висловлювали побажання та слова підтримки. Ці «валентинки» дівчата слали у скриньку, яку передадуть у Севастополь. Дехто навіть написали на «серцях» свої телефони. Все для того, щоб хлопці знали, що в них надійний, міцний і, головне – красивий тил.

   

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150