Франківські студенти показали театралізований реквієм, який присвятили героям Революції Гідності

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора,4 жовтня, в Івано-Франківську за підтримки народного депутата України Олександра Шевченка відбувся "Фестиваль пам’яті Небесної Сотні".

  Ідея проведення такого фестивалю виникла у подружжя Гуриків, син яких 20 лютого загинув від кулі снайпера на вулиці Інститутській у Києві. До організації заходу долучилися родини інших загиблих майданівців. Вони кілька місяців тому об’єдналися в ГО "Родини героїв Небесної Сотні", головою якої обрали Ігоря Гурика.

  Після офіційного відкриття фестивалю студенти Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника показали театралізований реквієм "Україна є, Україна буде", присвячений Небесній Сотні. На сцені, встановленій на площі біля готелю "Надія" , вони відобразили подіїі, що відбулися за період Майдану. У віршах та патріотичних піснях намагалися відтворити ту палітру відчутттів, яку пережили учасники революційних подій та їх родини. Згадали усіх героїв Революції Гідності, фотографії яких демонструвалися на великому екрані.

  Зі сльозами на очах та тугою у серці спостерігали за акторами на сцені родичі загиблих майданівців. Вони ще досі не пережили втрат і дякували тим, хто пам’ятає їх синів і чоловіків. Родина Гуриків висловила бажання, щоб цей фестиваль пам’яті став мандрівним по різних містах України, щоб кожного року в них згадували про Героїв Небесної Сотні.

  За словами Ірини Гурик, їх син Роман обов’язково прийшов би на такий фестиваль.

  З побажаннями миру та злагоди по всій Україні, на знак вшанування героїв Небесної Сотні та загиблих в зоні АТО, учасники реквієму зі сцени фестивалю випустили білого голуба.

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150