Франківський “Карітас” подарував «Перші портфелики» 323 дітям

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Незважаючи на складну політичну та економічну ситуацію в Україні, БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» продовжує соціальну ініціативу, яка триває уже 11-ий рік із забезпечення портфеликами та шкільними приладдям дітей-першокласників та учнів 2-11 класів – представників соціально уразливих категорій. 

  Цього року благодійна акція "Перший портфелик" відбулася в 3 етапи. Напередодні 1 вересня 120 першокласників із сімей, які опинились в складних життєвих ситуаціях отримали шкільні портфелики, канцтовари, шкільне приладдя, необхідні для занять у школі. Пізніше 50 дітей із 35 сімей переселенців отримали портфелики з канцтоварами, а також шкільну форму та взуття. Не залишились поза увагою й 170 дітей-старшокласників, яким вручили набори шкільного приладдя. Учасники благодійної акції отримали благословення на початок нового навчального року від митрополита Івано-Франківської архиєпархії Владики Володимира Війтишина та єпископа-помічника Йосафата Мощича.

  Через складну фінансову ситуацію в Україні цьогоріч кошти для проведення благодійної акції збирали з кількох джерел. Загальна сума наданої допомоги для 323 дітей становить 95 842,27 грн. Зокрема, для 120 дітей першокласників вдалося зібрати 47400,00 грн. за рахунок благодійної допомоги фундації «Люди в потребі», Карітасу Єпархії Трір (Німеччина) та благодійним пожертвам парафіян Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ, АТ «Ощадбанк». Вартість портфеликів для 50 дітей (37000,00 грн) оплатило Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні. Придбати шкільне приладдя для 153 дітей учні 2-11 класів на суму 11442,27 грн. Вдалося за рахунок коштів проекту «Психологічна та соціальна допомога для дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах» за підтримки єпархії Грац (Австрія).

  "Основна ідея проведення благодійної акції – дати відчути радість першого навчального дня у школі кожній дитині, незалежно від соціального статусу її родини. Тому для першокласників перший портфелик укомлектований зошитами, пеналом, обкладинками для підручників та зошитів, простими та кольоровими олівцями, пластиліном, фломастерами, фарбами для малювання, та іншим необхідним шкільним приладдям. Особлива подяка гуртівні канцтоварів «Ваш Партнер», яка підтримує благодійну акцію впродовж багатьох років і надає суттєві знижки при закупівлі канцтоварів у такий складний для України час", – розповіла Леся Дорош, організатор акції. Орієнтовна вартість такого портфелика — 600 гривень.

  Цього року благодійні портфелики отримали 323 дитини, серед яких 50 дітей-переселенців із Криму та Східних областей України.

   

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150