Франківці ознайомилися з “Висновками” Любці Чернікової

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора, 2 квітня, Любов Чернікова презентувала у фортечній галереї "Бастіон" свою нову колекцію сезону осінь-зима 2015-2016 під назвою "Висновки".

  Дизайнерка розповіла, що на створення колекції її надихнули власні переживання та враження.

  "Захотілось щось представити в рідному місті, перш ніж з головою зануритися у творчість. Все, як у відомих дизайнері – заздалегідь – колекція на наступний сезон", – зазначила дизайнерка.

  Музичний супровід показу забезпечив цимбаліст Петро Сказків, відомий успішним виступом на шоу “Україна має талант”.

  Колекцію виконано в традиційному для Чернікової етностилі. Серед моделей – 14 жіночих моделей (сукні, жилетки, пальто) та 4 чоловічих курток.

  Хоч Чернікова використовує багато українських тканин, для цієї колекції вона обрала італійську вовну. На всіх виробах присутня вишивка, орнамент старовинний – низинка, кольори вишивки нетрадиційні, основний колір стримано-приглушено кремовий. Додаткові кольори – відверто складні, в контрасті між собою. Але їх мало.

  Також частина речей декоровані натуральним каракулевим хутром. Більшість виробів виконано в повсякденному стилі. Доповнено колекцію шарфіками, шапочками та рукавичками.

  Також до колекції входять 4 моделі чоловічого верхнього одягу, який дизайнерка створила "на численні прохання сильної половини людства".

  Додатком до колекції стали 5 святкових костюмів.

  "Така пропозиція від дизайнера є наслідком того, що часто до вишитої сукні при низькій температурі немає чого вдягти. Зокрема, молоді дівчата, які виходять заміж взимку, змушені до весільної сукні брати на прокат болеро з штучного хутра. Ці жакети зроблено зумисно короткими, але теплими. Вони дуже гарні", – підсумувала Чернікова.

  Частину моделей дизайнерка може виконати на замовлення, але тканини обмаль, тому всім охочим отримати екстравагантну річ від Любці Чернікової варто поспішати зробити замовлення.

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150