Франківці здають міліції зброю, знайдену під час революції

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Міністерство внутрішніх справ України з 4 по 21 березня 2014 року проводить заходи щодо добровільної здачі вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин та спеціальних засобів, у тому числі, неправомірно вилученої у правоохоронних органів та спецслужб. Добровільно здали вже 10 одиниць зброї та боєприпасів, інформує прес-служба УМВС в області.

  "Позитивним фактором ситуації є висока правова самосвідомість громадян, які приносять та добровільно здають зброю до правоохоронних органів," – каже начальник відділу дозвільної системи управління громадської безпеки УМВС України в області майор міліції Василь Гелетюк.

  Так, до прикладу, нещодавно у Богородчанському районі чоловік звернувся до чергової частини міліції та повідомив, що 18 лютого під час подій, які відбувались в Івано-Франківську на вулиці Сахарова, він знайшов пістолет Макарова та чотири магазини набоїв до нього. Знахідку чоловік добровільно здав у відділ міліції.

  Численними є випадки здачі мисливських рушниць і обрізів. Серед прикладів є знахідки зброї, яка дісталась прикарпатцям у спадок після смерті родича. Часто зброю знаходили під час проведення ремонтів у старих будинках.

  За цими фактами відкривають кримінальні провадження, які водночас і закривають. Як наголошують у прес-службі, громадяни, які добровільно звернулися до міліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, звільняються від кримінальної

  Репортер

   

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150