Франківців пригощали смаколиками карпатської кухні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На площі Ринок в Івано-Франківську у ці вихідні, 4-5 жовтня, варили в казанах борщ та кашу, смакували медовуху і прикарпатські вина. Все це відбувалося в рамках фестивалю "Станіславівська мармуляда" та "Свято хліба".

  Під відкритим небом прикарпатські майстри кулінарії частували присутніх своїми кращими стравами. Поряд з традиційними карпатськими смаколиками, гостей фестивалю пригощали традиційними трунками-медовухою та винами.

  Також на свято вперше були запрошені кухарі готельно-ресторанного комплексу "Лейбова гора". Вони готували свої фірмові страви за європейською традицією-у ярмарковому дерев’яному будиночку.

  За доступними цінами франківці могли спробувати страви із меню, яке кухарі кожного дня пропонують гостям на "Лейбовій горі". Були тут м’ясні страви:різноманітні ковбаски, шашлики та гамбургери.На гарнір можна було замовити картоплю-по селянськи та приймлену капусту зі шкварками. Із напоїв були представлені глінтвейн, хрінівка та узвар.

  Апетитний вигляд і аромат страв, які кухарі готували на відкритій кухні, приваблювали до себе велику кількість відвідувачів фестивалю.

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150