Франківців закликають більш відповідально ставитися до водних ресурсів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На цьому під час урочистого відкриття новозбудованих очисних споруд у селі Ямниця наголосив заступник голови обласної державної адміністрації Любомир Слободян.

  – Серед українців прийнято вважати, що водні ресурси нашої держави необмежені. Таке ставлення є помилковим, оскільки породжує недбайливе ставлення до води. Потрібно більш відповідально ставитися до водних ресурсів. Вода є джерелом нашого життя і залежно від того, в якому стані ми її збережемо, залежатимуть умови життя та здоров`я наших дітей, – зазначив Любомир Слободян.

  Звернув увагу представник керівництва області на якісний рівень новозбудованого об`єкта: "Я бував на очисних спорудах і в країнах Європейського Союзу, і в Сполучених Штатах Америки. На основі побаченого можу стверджувати, що Івано-Франківськ отримав об`єкт інфраструктури такого ж рівня", – сказав Любомир Слободян.

  За словами Івано-Франківського міського голови Віктора Анушкевичуса, після введення очисних споруд в експлуатацію жителі обласного центру отримують дуже якісну воду, яка відповідає найсуворішим європейським критеріям, а загальна вартість проекту складає близько одинадцяти мільйонів доларів США.

   

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150