Фронт Змін: “Модна Українська”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 21 лютого 2012 р. молодіжне крило Політичної Партії «Фронт Змін» на Вічевому Майдані провело акцію «Модна Українська», яка була присвячена відзначенню Міжнародного дня рідної мови в Україні. Метою акції стало інформування молоді про сьогоднішнє свято, а також популяризація української мови серед молоді і спонукання пересічних громадян удосконалювати свою розмовну українську мову.

  Учасники акції роздавали інформаційні буклети, в яких розміщувалася інформація про Міжнародний день рідної мови та історію його виникнення, вислови відомих українців про мову та її значення. Також молоді активісти склали невеликий словник-антисуржик для того, щоб кожен зміг удосконалювати свою розмовну українську.

  Паралельно роздачі буклетів, прапорців та стрічок молоді активісти «Фронту Змін» зверталися до людей із запитанням, що для них означає поняття «рідна мова». Всі відповіді записувалися на камеру. З відзнятого матеріалу молоді активісти змонтують ролик та розмістять його в соціальних мережах.

  Координатор акції Василь Романик зазначив: «Відзначення Міжнародного дня рідної мови має бути важливим для кожного українця. Сьогодні ми спробували популяризувати цей день серед молоді, тим самим, спонукаючи хлопців та дівчат вивчати та удосконалювати свою рідну мову. Адже, як відомо, іноземну мову можна вивчити за рік, а рідну – необхідно вивчати все життя. Тому нам слід пам’ятати, що українська – це та мова, яка є для нас рідною, вона відповідає всім вимогам сучасності, а найголовніше вона є носієм душі народу».

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150