Гаська Шиян презентувала книгу “Hunt, Doctor, Hunt” і поділилась думками про секс

 • 180x150
 • Опубліковано:

   9 грудня о 18:00 в виставковому залі книгарні "Є" відбулася презентація книги Гаськи Шиян "Hunt, Doctor, Hunt". Модератором був відомий український поет та прозаїк Юрій Іздрик. Сама ж книга – про природність, сексуальність, прийняття своєї тілесності. Також на презентації був помічений Юрій Андрухович, який презентуватиме свою книгу "Тут похований Фантомас" в цьому ж залі 10 грудня о 18:00.

  Галина (Гаська) Шиян народилася у 1980 році у Львові. За освітою класичний філолог. У 2012 видала переклад роману Букерівського лауреата ДіБіСі П’єра «Світло згасло в Країні Див», створивши на основі твору проект «Декаданс Бере Своє», який синтезував текст, візуальне мистецтво і музику та об’єднав учасників під зареєстрованою авторкою творчою маркою «Батрахоміомахія». А ідея даної книги виникла в письменниці, коли вона лежала в лікарні із запаленням мозку.

  "Сьогодні презентуємо книжку, про яку можна говорити в багатьох аспектах.  Так, як про сексуальність говориш ти, не говорить в українській літературі, здається, ніхто. Ти говориш про це дуже природньо, без зайвих евфемізмів", – розпочав презентацію Іздрик.

  "Мене питають – чому в моїх творах така велика доза тілесності? Мені ж здається, що вона звичайна, така ж, як доля подорожей, фактурних персонажів, їжі чи сну. Я не є прихильником гендерної рівності – всі оці наші жіночі гормональні штуки дуже впливають на нас і наше світосприйняття. В цій книзі є вже широковідома сцена сексу в літаку. Так, я дійсно про це написала – але ж книга не тільки про секс! Тут є і думки про інтимну лексику різних країн, і про зближення між людьми, і багато чого ще. Я не вважаю тему еротичності домінучою в цій книзі, але вони повинна займати в літературі нормальне місце. Наприклад, в українському кіно мені завжди бракує такого нормального радісногого "іспанського "сексу.", – зазначила автор книги Гаська Шиян.

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150