Гральний зал на Вовчинецькій: пиво та шприци

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Кореспондент Стику побував на місці виявлення незаконного грального залу. Одразу зауважимо, цей випадок вразив: занадто багато підозрілих предметів, як на інтернет-клуб.

  Власне, саме під такою вивіскою ховався нелегальний заклад. У приміщені: два гральних зала, дві комірчини та туалет. Вже у коридорі валявся перший шприц, біля нього ампула з невідомою речовиною У туалеті ще один шприц та незрозумілий отвір у стіні. Чи були там наркотики, вже дізнаємося з офіційних повідомлень правоохоронців.

  Традиційно, коли міліціонери зайшли у зал працівники вирубали всі гральні автомати. Проте цього разу вдалося вилучити виручки, що є основним доказом ведення незаконного бізнесу.

  Нагадаємо, сьогодні, 27 жовтня, громадськість спільно з працівниками правоохоронних органів закрили черговий гральний зал у місті Івано-Франківськ. Діяв він на вулиці Вовчинецькій. У закладі нарахували 27 гральних автоматів. Відзначимо, на місці перебували одразу два члена комісії з боротьби з нелегальним гральним бізнесом при Івано-Франківській обласній раді.

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150